Trzy zasady prezydenta Czech dla imigrantów

image001
| 10 komentarzy|
image_pdfimage_print

Komisarz ONZ ds. Praw Człowieka, Jordańczyk Zajd Raad Zajd al-Husajn skrytykował czeskiego prezydenta Milosza Zemana za „islamofobiczne” wypowiedzi.

image001

Zeman powiedział między innymi, że imigranci będą chcieli wprowadzić szariat, ucinanie rąk złodziejom i kamienowanie kobiet za cudzołóstwo. „Stracimy urodę kobiet, ponieważ będą całe okryte burkami, z twarzami za siatką”, dodał.

Jego rzecznik oznajmił, że prezydent podtrzymuje swoje poglądy na temat islamu oraz imigracji, i nie zgadza się z krytyką al-Husajna. Rzecznik podkreślił, że prezydent od dawna ostrzega przed islamskim fundamentalizmem i nie zmieni swej opinii pod presją z zagranicy.

Zeman poparł też jakiś czas temu petycję antyimigracyjną ogłoszoną przez poprzedniego prezydenta Vaclava Klausa. Klaus wezwał do utrzymania nienaruszalności granic kraju i ostrzegał przed „zagrożeniami wypływającymi ze sztucznej mieszanki narodów, kultur i całkowicie odmiennych religii”.

W sierpniu, komentując rozruchy w czeskim obozie dla oczekujących na deportację imigrantów z Afganistanu, Pakistanu i Iraku, Zeman zalecił przybyszom, żeby stosowali się do trzech zasad:
– Nikt cię tu nie zapraszał.
– Skoro już jesteś, szanuj nasze przepisy.
– Jeśli ci się to nie podoba, odejdź.
(PJ)

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze