Terrorysta ekspertem od islamofobii

Skråmo nazywa się teraz Abdul Samad
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Muzułmański neofita Michael Skråmo został zaproszony w 2009 do telewizji SVT i opowiadał szwedzkim widzom o tym, jak lęk przed muzułmanami i nienawiść do nich rozpowszechniły się w Europie.

Obecnie Skråmo podróżuje po Syrii z żoną i dziećmi, aby prowadzić wojnę w szeregach brutalnej organizacji terrorystycznej Państwa Islamskiego.

29- letni Szwed, który dziś nazywa siebie „Abdulem Samadem al Swedi”, dorastał w Goeteborgu. Przeszedł na islam podczas wycieczki szkolnej do Egiptu około 10 lat temu i od tego czasu angażował się w działalność szeregu organizacji muzułmańskich finansowanych z podatków.

Zeszłej jesieni Skråmo zdecydował się wykonać kolejny krok w swojej wierze: zabrał żonę i czwórkę małych dzieci, i pojechał do Syrii, aby walczyć dla Państwa Islamskiego, zaangażowanej w ludobójstwo, masowe gwałty i popełniającej inne rodzaje bestialskich nadużyć wobec niemuzułmańskich mniejszości w tym regionie.

Na zdjęciach, opublikowanych na Facebooku, Skråmo pozuje z karabinem AK-47, a w propagandowym video, siedząc na tle syryjskiego miasta Kobane wzywa wszystkich muzułmanów w Szwecji, by go naśladowali i dołączyli do niego w zbrojnym dżihadzie. „Potrzebujemy, żebyście tu przyjechali i wsparli religię Allaha” – mówi.

Poprzednio Szwed był mocno zaangażowany w przeciwdziałanie temu, co opisywał jako „fałszywy obraz muzułmanów jako brutalnych fanatyków”. „Ten strach opiera się na nieznajomości islamu” – mówił wtedy, by kilka lat później udowodnić, że rację mieli jednak wszyscy krytycy.

Roselit na podstawie: http://speisa.com/modules/articles/index.php/item.800/is-terrorist-were-swedish-television-s-expert-on-islamophobia.html#.VOxX0Mq8frM.facebook

Skråmo nazywa się teraz Abdul Samad

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze