Szkocka policja rozbiła gangi pedofilów

pedofil islamista
| 19 komentarzy|
image_pdfimage_print

Szkocka policja rozbiła dwa ”potężnej skali” gangi pedofilów. Znaczna większość sprawców to przedstawiciele mniejszości etnicznych.

Pierwszy zastępca szefa policji Malcolm Graham ujawnił rozbicie gangów pedofilów. Ze względów prawnych nie można przedstawić dodatkowych szczegółów, ponieważ sprawa nie trafiła jeszcze do sądu. Przypomina ona głośną sprawę ze szkockiego miasta Border w 2002.

W innym, całkowicie bulwersującym przypadku molestowania dzieci, dwie trzynastoletnie Szkotki zostały wykorzystane i zgwałcone przez licznych pedofilii w wielu miejscach UK. Operacja policyna zakończyła się aresztowaniem 37 osób i zidentyfikowaniem  dalszych 108 potencjalnych ofiar i sprawców. Także w tym dochodzeniu wszyscy zaangażowani oczekują na proces.

pedofil islamista

Szczegóły ujawnione przez Malcolma Grahama w sprawie ze szkockiego  Holyrood, wskazują na wykorzystywanie dzieci w potężnej skali. Pojawia się obawa, że problem był latami rażąco lekceważony, a ofiary nie były poważnie traktowane ani przez policję, ani przez prokuraturę. W sprawy te zamieszane są grupy obcokrajowców z krajów, w których szacunek do kobiet nie jest najwyższym priorytetem.

Wyższej rangi oficerowie obawiają się, że udział mniejszości etnicznych w wykorzystywaniu seksualnym dzieci (CSE – child sexual explotation) doprowadzi do poważnych napięć w społeczeństwie. „W obu śledztwach dotyczących wykorzystywania seksualnego dzieci, znacząca część zidentyfikowanych sprawców pochodzi ze społeczności mniejszości etnicznych. Nie można jednak wyciągnąć jeszcze wniosków z relatywnie znikomych informacji, potrzebne są do tego szersze analizy i dokładniejsze dane. Wiadomo, że grupy ekstremistów próbowały wiązać napastowanie seksualne dzieci z szerszym problemem imigracji, a to stwarza podstawy do poważnych rozruchów” – powiedział Graham.

Jednak anonimowe źródło policyjne dodaje: „W tę sprawę zamieszane są pewne grupy narodowe, a szacunek do kobiet nie jest raczej najwyższym priorytetem w krajach, z których te grupy pochodzą”.

Oba szkockie dochodzenia postępują podobnie do operacji w Wielkiej Brytanii, w których uwięziono członków gangów pedofili. Dotyczy to w szczególności spraw z Rochadale, Oxfordu i Telford, które wzbudziły ogromne oburzenie. W sprawach tych mężczyźni z Azji i Północnej Afryki wykorzystywali białe dziewczyny.

Z.Myszkowski na podst.:http://www.express.co.uk/news/uk/407931/Scots-police-smash-two-large-paedophile-rings

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze