Szef Al-Kaidy, miłośnik prostytutek

Imam Anwar al Awlaki
Imam Anwar al Awlaki
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

 

 

 

 

 

 

 

 

Urodzony w USA radykalny duchowny muzułmański Anwar al-Awlaki wydał tysiące dolarów na prostytutki podróżując po kraju w celu promowania fundamentalistycznego islamu.

 

Imam Anwar al Awlaki
Imam Anwar al Awlaki

Do mediów wyciekły dokumenty świadczące iż FBI ujawniło, że Al-Awlaki spotkał się co najmniej siedem razy z prostytutkami w okolicy Waszyngtonu w okresie od listopada 2001 r. do lutego 2002 r. Agencja szacuje, że na płatny seks wydał 2300 dolarów tylko w Waszyngtonie. Uważa się również, że korzystał z usług prostytutek, gdy wyjechał na Florydę. Fox News informuje, że dokumenty uzyskane przez grupę agentów konserwatywnej organizacji Judicial Watch potwierdzają, iż FBI prześledziło historię jego spotkań z prostytutkami od 11 września.

Al-Awlaki zginął w trakcie nalotu w Jemenie we wrześniu 2011 r., po tym jak trafił na „Kill List” CIA. Władze USA podają, że zachęcał do ataku mordercę z Fort Hood, Nidala Malika Hasana i pomógł zaplanować nieudany „bieliźniany“ atak bombowy na pokładzie samolotu do Detroit w 2009 roku. Ujęto wówczas niedoszłego zamachowca Umara Farouka Abdulmutallaba. Nazwisko Al-Awlakiego było związane z „dziesiątkami”  ataków terrorystycznych. Imam był też nazywany „kluczowym rekruterem” Al-Kaidy w Jemenie.

FBI przesłuchało kilka kobiet, którym zapłacił za seks. Wiele z nich było w szoku widząc brodatego duchownego; jedna z prostytutek zeznała, że kiedy spojrzała przez judasza, pomyślała, że mężczyzna „wyglądał jak Osama bin Laden”, podaje Fox. Al-Awlaki miał zapłacić 400 dolarów za seks z kobietą, która opisała go FBI jako „bardzo uprzejmego“. Do spotkania doszło w Waszyngtonie w  4 lutego 2002, następnego dnia Al-Awlaki pojawił się w Pentagonie, gdzie wygłosił wykład gościnny. Okazało się również, że od 2010 roku był zatrudniony przez rząd w roli eksperta mającego dotrzeć do umiarkowanych muzułmanów. Inna prostytutka powiedziała FBI, że Al-Awlaki zapłacił jej 300 dolarów za możliwość obserwowania jej kiedy “ jest zaangażowana w zachowania erotyczne i stymuluje się” w grudniu 2001 roku. Spotkali się ponownie w tym samym celu w styczniu 2002 roku.

Pomimo fundamentalistycznych poglądów religijnych Al-Awlaki, żonaty ojciec pięciorga dzieci, miał bogatą historię stosunków z prostytutkami. Już w 1996 r. i 1997 r. został aresztowany za nagabywanie prostytutek w San Diego. Przyznał się do winy i zapłacił grzywnę. Upodobanie do płatnego seksu Al-Awlakiego przypomina doniesienia dotyczące kilku zamachowców z 11 września, którzy przed porwaniem samolotów udali się do Las Vegas gdzie bawili w klubach ze striptizem.

Gabbie Batyn,

na podst.: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2353860/Al-Qaeda-leader-Anwar-al-Awlaki-spent-thousands-prostitutes.html

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook