Sylwestrowe gwałty nie osłabiły poprawności politycznej

image003
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

 

Pomimo bezprecedensowych wydarzeń i skali przemocy seksualnej, w Niemczech poprawność polityczna ma się dobrze.

Specjalista od kryminalistyki i były minister sprawiedliwości Dolnej Saksonii Christian Pfeiffer jest cenzurowany przez dziennikarzy.

W programie publicystycznym Phoenix Runde, zajmujący się od kilkudziesięciu lat sprawami przemocy seksualnej Pfeiffer oświadczył, że w jednej z telewizyjnych stacji został poinstruowany, iż nie może łączyć sylwestrowych ataków przemocy seksualnej z problemem uchodźców. Powiedziano mu, że w przeciwnym razie wywiad zostanie natychmiast przerwany.

W efekcie Pfeiffer nie może w pełni podzielić się wynikami swoich badań.

Tymczasem w czwartkowym „Morgenmagazin“ stacji ZDF prowadząca Mitri Sirin stwierdziła, że zeznania ofiar i policjantów nie są wiarygodne i są „prawdopodobnie ostatecznie kliszami, które wykorzystuje się dla politycznych celów”.

Popularna w sieci feministka Anne Wizorek z kolei, relatywizowała liczby ofiar z sylwestra podając dane, że co roku w czasie Oktoberfest miałoby dochodzić do 200 gwałtów. Źródeł danych, którym zaprzecza policja, Wizorek nie podała.

AX na podst. FAZ http://www.faz.net/

Na zdjęciu: feministka Anne Wizorek

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze