Ślady na zwłokach Kaddafiego zostały ukryte

| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Sobota była drugim dniem, w którym można było oglądać zwłoki Muammara Kaddafiego w chłodni w Misracie, ale – jak informuje Reuters – zakryto ślady, które mogłyby być pomocne w ustaleniu jak zginął.

Zwłoki Kaddafiego leżą na materacu na podłodze chłodni, ale w odróżnieniu od poprzedniego dnia, kiedy setki osób ustawiały się w kolejce aby je zobaczyć, przykryto je kocem tak, że widoczna jest tylko głowa.

Co więcej, reporter Reutersa, który widział ciało, poinformował, że głowa Kaddafiego została przekręcona w lewo zakrywając wcześniej widoczną ranę od kuli koło jego lewego ucha.

Rana ta oraz inne na jego ciele mogłyby być pomocne w ustaleniu czy były dyktator Libii zginął podczas wymiany ognia w walce, czy został zastrzelony przez powstańców, którzy go pojmali.

Lokalny dowódca wojskowy w Misracie, gdzie przewieziono ciało Kaddafiego, powiedział zastrzegając sobie anonimowość, że „ogarnięci nadmiernym entuzjazmem” powstańcy wzięli sprawy w swoje ręce kiedy zobaczyli znienawidzonego dyktatora. – Chcieliśmy zachować go przy życiu, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli – powiedział.

Więcej na: onet.pl

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook