Sarkozy: „nie” dla nielegalnych imigrantów

sarkozy
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy pojawił się na zamieszkanych w dużej mierze przez imigrantów paryskich przedmieściach i oświadczył, że nielegalni przybysze nie mają co marzyć o francuskim obywatelstwie.
sarkozy
– Dopóki będę prezydentem, nie zaakceptuję nigdy powszechnego zalegalizowania pobytu nielegalnych imigrantów. To jest sprzeczne z wartościami Republiki – powiedział Sarkozy w Perreux-sur-Marne, które odwiedził zaraz po Epinay-sur-Seine i Bobigny.

– Za każdym razem,kiedy masowo to czyniono, osiągano przeciwny efekt – dodał, tłumacząc, że w ten sposób zachęcano do przybycia nowe masy nielegalnych imigrantów.

Stanowcza opinia Sarkozy’ego była wyraźnie wymierzona w socjalistyczną opozycję. W niedzielę jej szefowa Martine Aubry opowiedziała się za możliwie szerokim zalegalizowaniem pobytu we Francji tych imigrantów, którzy chcą się zintegrować w naszym kraju.

20 mln euro na kamery

Podczas przemówienia na przedmieściach prezydent mówił też dużo o zaostrzeniu walki z przestępczością, handlarzami narkotyków, przemocą w szkole.

Więcej na: tvn24.pl

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook