Salafita aresztowany na podżeganie do gwałtów

Policja aresztuje salafickiego kaznodzieję
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

W Egipcie aresztowano islamskiego kaznodzieję, Ahmada Mahmouda Abdullaha, który powiedział publicznie, że dozwolone jest seksualne molestowanie i gwałcenie kobiet, biorących udział w protestach antyrządowych.

Abdullah, który jest salafitą, został oskarżony o pohańbienie religii. Kaznodzieja, znany również jako Abu Islam, jest właścicielem kanału telewizyjnego al-Ummah. Słowa o gwałcie wypowiedział atakując na antenie kobiety, a także egipskich Koptów.

Abu Islam jest już sądzony za podarcie i znieważenie Biblii podczas gwałtownych protestów pod ambasadą amerykańską 11 września 2012, związanych z projekcją filmu „Niewinność muzułmanów”.

Policja aresztuje salafickiego kaznodziejęEgipski prokurator generalny poinformował, że otrzymał lawinę policyjnych raportów i skarg obywateli na nienawistne wypowiedzi kaznodziei, zarówno w jego telewizji, jak i dla gazety „Tahrir”. Nowe śledztwo podjęto po skardze chrześcijańskiego aktywisty Nagiba Gibraila. Abu Islam miał obrazić chrześcijan w TV al-Ummah, mówiąc, że Walentynki to święto, służące im do celebrowania cudzołóstwa i prostytucji”.

PJ, na podst.: http://www.examiner.com/article/egyptian-cleric-arrested-for-advocating-rape-of-female-protesters

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze