Rezerwiści Bundeswehry przeciwko uchodźcom

image001
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Po sylwestrowych zamieszkach w Niemczech na forach internetowych kipi, także na tych zrzeszających byłych i obecnych żołnierzy niemieckich sił zbrojnych.

Nieoficjalna facebookowa społeczność Bundeswehry  https://www.facebook.com/, skupiająca ponda 18 tysięcy osób zamieściła list, w którym osoby podpisujące się jako „członkowie Stowarzyszenia Rezerwistów Bundeswehry” ostro krytykują politykę imigracyjną rządu.

„Nasz rząd federalny, a przede wszystkim kanclerz, spowodowali, głównie w wyniku wywołanego przez nich napływu uchodźców, że zostały uchylone istotne niemieckie prawa, niektóre części konstytucji, a także regulacje europejskie” – piszą rezerwiści niemieckiej armii.

Autorzy listu krytykują medialną poprawność polityczną jako dyktaturę i mnożące się wezwania do ujawniania inaczej myślących obywateli, przyrównując to do „najczarniejszych okresów w historii Niemiec”.

Rezerwiści piszą, że nie włączą się w pomoc uchodźcom.

Wywołało to dyskusję, czy rezerwiści mogą czy nie mogą odmówić wykonania takiego rozkazu. Pojawiły się też stwierdzenia, że pomaganie w pracy związanej z uchodźcami jest właściwe z tego powodu, iż mogą przy okazji sprawdzić, kto przybywa do Niemiec.

AX, na podst. http://michael-mannheimer.net/

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze