Przez pomyłkę ugryzł wieprzowinę i jest zdruzgotany

Zdj. ilustracyjne
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Muzułmanin z Birmingham żąda przeprosin, ponieważ w McDonald’s dostał McMuffina z wieprzowiną.

Fida Hussain z dzielnicy Small Heath w Birmingham jest załamany, ponieważ w fast foodzie pomylono jego zamówienie i zamiast kanapki z serem i jajkiem podano mu kanapkę z wieprzowiną, której ze względu na wiarę unikał przez całe życie.

Hussain, który był zmuszony wypluć mięso, domaga się od sieci przeprosin i rekompensaty. „Ufałem im – mówi. – Oglądając telewizję ugryzłem kęs McMuffina i od razu zorientowałem się, że to kanapka z mięsem. Smakowało to ohydnie. Od razu wyplułem”. „To jest całkowicie niewłaściwe zachowanie. To wrażliwy temat. To mogło przydarzyć się każdemu – weganinowi lub osobie na konkretnej diecie” – dodał muzułmanin.

Natychmiast po zdarzeniu wrócił do restauracji i rozmawiał z menadżerami. Doradzili mu, żeby złożył skargę na stronie internetowej. Pisał więc w tej sprawie do głównej siedziby firmy. W odpowiedzi, jak twierdzi, odpisano mu mailowo, że kwestia została rozwiązana, ponieważ otrzymał w zamian właściwy posiłek.

Innego zdania jest McDonald’s. Przedstawiciele sieci twierdzą, że wciąż analizują sprawę. Choć Hussain otrzymał voucher na posiłki, nie jest z tego zadowolony. „Żądam przeprosin i rekompensaty finansowej. Zniechęciło mnie to do McDonald’s i upokorzyło. To diabelska zagrywka ze strony ogólnoświatowej sieci”, powiedział.

Rzecznika McDonalds’a podkreśliła w odpowiedzi, że „[sieć] ma szereg procedur, które mają na celu uniknięcie wydawania niewłaściwych zamówień i chce przeprosić klienta za to, że w tej sytuacji nie sprostała standardom”. Przyznała również, że „niedopuszczalne jest serwowanie mięsa w przypadku, gdy zamówiono produkt wegetariański. Zaraz po tym, jak poinformowano restaurację o zajściu, klient otrzymał przeprosiny i zaproponowano mu nowe danie”.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Bohun, na podst. https://www.dailymail.co.uk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook