Prezydencki kandydat pyta rząd o terroryzm

1
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Prezentujemy tłumaczenie listu, który senator Ted Cruz, jeden z kandydatów Partii Republikańskiej na fotel prezydenta USA, wysłał do prokurator generalnej Loretty Lynch oraz sekretarza stanu Johna Kerry’ego w kwestii islamskiego terroryzmu.

12 sierpnia oraz 3 grudnia 2015 r. wysłaliśmy do Państwa listy z prośbą o dostarczenie podstawowych informacji na temat historii 72 imigrantów mieszkających w Stanach Zjednoczonych, u których stwierdzono powiązania z islamskim terroryzmem. Od wysłania pierwszego listu minęło około pięciu miesięcy i wciąż nie otrzymaliśmy żądanych informacji – nawet pomimo przeprowadzonego przez muzułmańskiego imigranta oraz syna imigrantów ataku terrorystycznego w San Bernardino.

Udało nam się zidentyfikować kolejnych 41 osób, co łącznie daje liczbę 113 jednostek, zaangażowanych w islamski terroryzm począwszy od 2014 r. Spośród tej liczby co najmniej czternaście osób zostało przyjętych w Stanach jako imigranci. O wiele więcej dostało się tu za sprawą innych programów imigracyjnych. Wielu spośród imigrantów-terrorystów otrzymało nawet obywatelstwo. Pozostali to urodzone w Stanach Zjednoczonych dzieci migrantów, których nie byłoby w USA, gdyby do kraju nie imigrowali ich rodzice.

Co roku w Stanach Zjednoczonych wydaje się astronomiczne kwoty na prowadzenie dochodzeń w sprawie podejrzanych o terroryzm imigrantów. I choć ten kosztowny i niebezpieczny status quo nie ulega zmianie, Stany Zjednoczone wciąż przyjmują co pięć lat 680 tysięcy migrantów z państw islamskich.

Amerykańcy obywatele mają prawo uzyskać informacje dotyczące historii imigracji terrorystów, zamierzających wyrządzić im krzywdę.

Bohun, na podst. www.cruz.senate.gov

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook