Premier Francji: migranci z „Dżungli” będą Francuzami

1
Miejsce po "Dżungli" pod Calais już jest puste…
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Manuel Valls powiedział, że imigranci z „Dżungli” staną się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa i nauczą się płynnie mówić po francusku.

Jak donosi „Daily Express”, Valls stwierdził, że „migranci z ‚Dżungli’ wystąpią o azyl i staną się Francuzami. Po jakimś czasie zaczną cenić francuskie wartości; niektórzy mogą nawet zostać urzędnikami rządowymi. Czują się tutaj chętnie widziani, chcą przyjąć nasze wartości i tradycje”.

Jednocześnie Valls skrytykował kanclerz Niemiec – powiedział, że Merkel popełniła błąd, przyjmując setki tysięcy imigrantów. Podkreślił, że francuska „surowa” polityka wobec imigracji była o wiele skuteczniejsza, niż podejście Niemiec i władze Francji słusznie w ubiegłym roku zaostrzyły przepisy imigracyjne oraz nasiliły kontrole graniczne, żeby powstrzymać fale migrantów chcących dostać się do kraju.

„Angela Merkel źle zrobiła, przyjmując te setki tysięcy uchodźców. Dla Francji to nie jest żadna opcja, nie dalibyśmy rady. Przyjmiemy tylu, ilu będziemy mogli, ale nie aż tak wielu. A tymi, których przyjmiemy, zajmiemy się należycie” – powiedział premier.

PJ, na podst. www.express.co.uk

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze