Polowanie na Żydów. Wyznania żony terrorysty.

Radykalny islam
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

W zeszłym tygodniu w Manchesterze rozpoczęło się przesłuchanie Shasty Khan, oskarżonej o przygotowywanie zamachów bombowych na żydowskich mieszkańców miasta.

Sąd jest zdania, że 38-letnia muzułmanka z Oldham używała swojego zakładu fryzjerskiego do przygotowywania ładunków wybuchowych i wypraw w poszukiwaniu „żydowskich celów”. Była to część jej „osobistego dżihadu”.

Radykalny islam

Shasta jest ofiarą trzech nieszczęśliwych małżeństw. Jako nastolatkę rodzina wysłała ją do Pakistanu i zmusiła do małżeństwa, które zakończyło się po powtarzających się gwałtach. Drugie małżeństwo skończyło się, gdy jej mąż wdał się w kolejny romans, doprowadzając ją do stanu depresji. Khan opowiedziała przed sądem jak depresja wpłynęła na jej powrót do wiary. Zaczęła żyć zgodnie z zasadami islamu, modląc się pięć razy dziennie oraz zmieniając strój na tradycyjny muzułmański. W 2010 roku poznała swojego trzeciego męża, Mohammeda Saida Khana, który podczas przesłuchań przyznał się do przygotowywania działań terrorystycznych. Jednak to małżeństwo również nie okazało się dla niej szczęśliwe. Zaraz po ślubie wszystko się zmieniło. Mąż przeklinał, przezywał ją, groził; zmuszał ją też do seksu.

Podczas przesłuchania przestawione zostały dowody wskazujące na winę oskarżonej. Na pytanie, dlaczego w jej nawigacji samochodowej zaznaczone są ulice zamieszkałe przez Żydów, odpowiedziała: „Nie wiem, nie pamiętam”. W mieszkaniu oskarżonej znaleziono kilkadziesiąt płyt CD i DVD o tematyce dżihadystycznej oraz o broni chemicznej. Kobieta przyznała również, że mąż przemocą zmuszał ją do jeżdżenia po dzielnicach żydowskich. Podczas pierwszej takiej wyprawy jej mąż rozbił jej głowę o deskę rozdzielczą. Była zbyt przerażona, by mu się przeciwstawić.

Sprawa jest w toku.

Tłumaczenie Aniqa

http://www.thejc.com/news/uk-news/69534/i-was-forced-hunt-jews-claims-terror-trial-wife

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook