Polityka imigracyjna Merkel znowu skrytykowana

August Hanning
August Hanning
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

August Hanning, były szef Federalnej Służby Wywiadowczej, BND, (1998-2005), ostrzega, że Niemcy czeka poważne zagrożenie bezpieczeństwa, jeżeli nie zostanie wzmocniona ochrona granic I kontrole imigrantów.

Jak powiedział Hanning dla „Bild am Sonntag”, nie można pozwalać na „wpuszczanie do kraju ludzi, którzy nie mają dokumentów tożsamości. (…) Jak pokazały zamachy terrorystyczne i udaremnione zamachy w ostatnich dwóch latach, sytuacja pod względem bezpieczeństwa w Niemczech jest bardzo napięta. (…) Należy natychmiast poprawić konstrukcję naszego bezpieczeństwa, bo inaczej zrobi się nam tutaj bardzo niekomfortowo”.

Hanning skrytykował też Angelę Merkel za jej politykę imigracyjną, podkreślając, że związek pomiędzy skuteczną kontrolą granic i bezpieczeństwem wewnętrznym jest niezaprzeczalny”. Jego zdaniem Niemcy nauczyły się czegoś z przypadku Anisa Amriego, który w ub. roku dokonał zamachu, wjeżdżając ciężarówką w ludzi na jarmarku świątecznym w Berlinie, jednak wpuszczanie ludzi do kraju bez dokumentów i bez szczegółowej kontroli to jego zdaniem „poważne zaniedbanie”.

PJ, na podst. https://www.express.co.uk

 

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze