Polityka imigracyjna Merkel znowu skrytykowana

August Hanning
August Hanning
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

August Hanning, były szef Federalnej Służby Wywiadowczej, BND, (1998-2005), ostrzega, że Niemcy czeka poważne zagrożenie bezpieczeństwa, jeżeli nie zostanie wzmocniona ochrona granic I kontrole imigrantów.

Jak powiedział Hanning dla „Bild am Sonntag”, nie można pozwalać na „wpuszczanie do kraju ludzi, którzy nie mają dokumentów tożsamości. (…) Jak pokazały zamachy terrorystyczne i udaremnione zamachy w ostatnich dwóch latach, sytuacja pod względem bezpieczeństwa w Niemczech jest bardzo napięta. (…) Należy natychmiast poprawić konstrukcję naszego bezpieczeństwa, bo inaczej zrobi się nam tutaj bardzo niekomfortowo”.

Hanning skrytykował też Angelę Merkel za jej politykę imigracyjną, podkreślając, że związek pomiędzy skuteczną kontrolą granic i bezpieczeństwem wewnętrznym jest niezaprzeczalny”. Jego zdaniem Niemcy nauczyły się czegoś z przypadku Anisa Amriego, który w ub. roku dokonał zamachu, wjeżdżając ciężarówką w ludzi na jarmarku świątecznym w Berlinie, jednak wpuszczanie ludzi do kraju bez dokumentów i bez szczegółowej kontroli to jego zdaniem „poważne zaniedbanie”.

PJ, na podst. https://www.express.co.uk

 

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook