Politpoprawny Protokół ONZ w Sprawie Reakcji na Islamski Terroryzm

Prezentujemy kolejny prześmiewczy tekst z naszego ulubionego portalu satyrycznego The People’s Cube.

image003

 

Towarzysze,
Nadeszły ciężkie czasy….

Jeśli nie wiecie, w jaki sposób zareagować na tragiczne wydarzenia z Orlando, proszę przeczytajcie Politpoprawny Protokół ONZ w Sprawie Reakcji na Islamski Terroryzm. Wasze kraje zostaną ocenione w skali 1-10 na podstawie poprawności podejmowanych działań. Zalecamy trzymanie się następujących wytycznych:

1. Przyznaj, że to nie ma nic wspólnego z islamem
Każdy obywatel państwa, w którym doszło do ataku, ma co najmniej 15 razy dziennie powtarzać: „To nie ma nic wspólnego z islamem” – nawet jeżeli zamachowiec krzyczał „Allahu Akbar”, a jego akt jest chwalony przez islamskie organizacje terrorystyczne na całym świecie.

2. Zmień kolory najważniejszych budynków w kraju
Kluczowe budynki powinny przybrać kolory związane z ofiarami zamachów. Właściciele powinni wywiesić flagi reprezentujące kraje pochodzenia ofiar, lub użyć symbolizujących je barw.

3. Pod żadnym pozorem nie używaj słowa „islam”
Przywódcy państw powinni obowiązkowo przygotować wystąpienia, w których ani razu nie padną słowa „muzułmanin” lub „islam”, a już z pewnością nie zostaną użyte w kontekście oskarżającym lub obrażającym religię pokoju.

4. Nie daj się nazwać „islamofobem”
Członkowie grup reprezentujących ofiary (artyści, satyrycy, a w tym przypadku geje) powinni podjąć szczególne wysiłki mające na celu pochwałę islamu, tak, żeby na zawsze uniknąć łatki „islamofobów”.

5. „Imagine all the people…”
Jeśli jesteś znanym muzykiem, koniecznie przygotuj własny cover „Imagine” Johna Lennona i zaprezentuj go publicznie – co najmniej pięć razy dziennie.

6. Uderz w politycznych przeciwników
Jesli reprezentujesz organizacje sprawiedliwości społecznej, nie pozwól, żeby kryzys przeszedł ci obok nosa. Skorzystaj z okazji i uderz w swoich politycznych i ideologicznych przeciwników!

7. Obwiniaj posiadaczy broni, nie muzułmanów
Gdy atmosfera po zamachu nieco opadnie, media powinny skupić się na informowaniu o „zagrożeniu islamofobią” i przekonywać, że nie doszłoby do ataku, gdyby na czas wprowadzono ustawę zakazującą posiadania broni. Należy ułatwić społeczeństwu zrozumienie, że tylko większa islamska imigracja może zapobiec islamskiemu terroryzmowi.

8. Nie licz na reakcję muzułmanów
Islamscy duchowni i organizacje muzułmańskie powinni w mało entuzjastyczny sposób podjąć próby przeprosin. Ich słowa i tak niewiele zmienią. Kogo to obchodzi?

9. Użyj dwójmyślenia
Ludzie, którzy umieją czytać, powinni posłużyć się zaawansowanym poziomem dwójmyślenia i zignorować niezliczone fakty świadczące o tym, że wszystkie święte teksty islamu nawołują do prowadzenia niestrudzonej wojny przeciw niewiernym.

10. Zabij posłańca
Politycy i osobistości medialne powinni twardo obstawać przy stwierdzeniu, że ludzie, którzy ostrzegają przed terroryzmem islamskim, tak naprawdę sami są jego sprawcami.
* * *
Kraje, które osiągną maksymalną liczbę punktów w tej konkurencji, mają szansę na awans w Politpoprawnym Rankingu ONZ. Póki co, wynik Stanów Zjednoczonych szacuje się na 8/10. Najlepsze rezultaty (10/10) – za sprawą ostatnich ataków terrorystycznych – osiągnęły na razie Belgia i Francja, pokazując światu, w jaki sposób należy odpowiedzieć na zamachy.

Oprac. Bohun, na podstawie http://thepeoplescube.com/

Udostępnij na
Video signVideo signVideo signVideo sign