Polacy zaproszeni przez Niemców na antyislamską demonstrację

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Współorganizatorka manifestacji w Duisburgu, Mona Maja (pseudonim), z obywatelskiego ruchu „Matki przeciwko przemocy” (Mütter gegen Gewalt) zwrociła się z zaproszeniem do Polaków mieszkających w RFN.

Zaprasza ich do wzięcia udziału w demonstracji planowanej na 5 maja w Duisburgu. Ma to być kolejny już protest przeciwko przemocy wobec kobiet motywowanej islamem.

„Nie mamy już więcej czasu. Każdego dnia słyszymy o nowych ofiarach ataków nożem, o nowych gwałtach. I każdego dnia informacje, że rząd wzywa nas, byśmy się z tym godzili i to akceptowali. Dlatego musimy pokazać nasz sprzeciw wobec fatalnej polityki migracyjnej naszych władz, które eksperymentują naszym kosztem” – powiedziała Mona Maja, która na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy stała się jedną z bardziej znanych twarzy obywatelskiego ruchu sprzeciwu wobec islamizacji w Niemczech. Jej pełne emocji przesłanie z początku stycznia w krótkim czasie zrobiło w internecie furorę, wywołując lawinę antyislamskich i antyrządowych komentarzy. W końcu YouTube zdecydował się je usunąć.

Mona Maja
Mona Maja

W marcu Mona Maja zorganizowała demonstrację w Bottrop z udziałem setek kobiet i meżczyzn protestujacych przeciwko pogardzie i przemocy seksualnej wobec kobiet, jakiej dopuszczają się w RFN muzułmańscy uchodźcy i azylanci.

Lokalne media krytykowały wówczas udział w demonstracji także grup sympatyzujących z NPD (National Partei Deutschland), ktorej zarzuca się sympatie narodowo-socjalistyczne.

Protest planowany obecnie w Duisburgu przez „Matki przeciwko przemocy” współorganizują działacze antyislamskiej PEGIDY z Nadrenii.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

AEW
Źródło: https://philosophia-perennis.com
(W linku jest też wideo po polsku)

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook