Pikieta przeciwko budowie meczetu Bractwa

Budowany meczet w Warszawie
| 79 komentarzy|
image_pdfimage_print

Budowany meczet w Warszawie
Budowany meczet w Warszawie

Nie zgadzamy się na budowę meczetu w Warszawie, dlatego w sobotę  27 marca o godzinie 12.00 organizujemy pikietę  przy Rondzie Zesłańców Syberyjskich. To w tym miejscu, na skrzyżowaniu ulic …. skrajni muzułmanie budują  miejsce kultu.

Meczet, który powstaje na warszawskiej Ochocie, ma wysokość sześciu pieter i jest wyposażony w tradycyjne wieże – minarety. Na budowę wyrazili zgodę warszawscy radni, poproszeni przez Ligę Muzułmańską RP. To organizacja powiązana z Bractwem Muzułmańskim, którego cele są sprzeczne z wartościami demokratycznych społeczeństw Europy.

Burmistrz wydał zezwolenie na budowę meczetu islamskich radykałów bez głębszego zbadania sprawy. Jak to możliwe?

Inwestor oszukał władze gminy twierdząc, że chce zbudować Ośrodek Kultury Muzułmańskiej. W efekcie powstaje meczet. Dlaczego nie poniósł żadnych konsekwencji?

We wcześniejszym planie zagospodarowania przestrzennego działka, na której rosną mury meczetu przeznaczona była pod inwestycje publiczne z opisem Uniwersytet Warszawski. Za czyją sprawą?

Meczet powstaje w miejscu – upamiętnionej przez Adama Mickiewicza –  Reduty Ordona. Czy na pewno nie razi to mieszkańców Warszawy i turystów?

Między innymi te pytania  chcemy zadać w sobotę. Będziemy wdzięczni, jeśli za Waszą  sprawą uda się ten problem nagłośnić, a być może także rozwiązać.

Charakter manifestacji, komunikacja

Manifestacja jest protestem zaniepokojonych obywateli.  Jako organizatorzy, nie  dopuścimy do jakichkolwiek skrajnych haseł. Ewentualne próby wykorzystania naszej manifestacji dla celów politycznych będą zgłaszane ochraniającej nas policji.

manifa

Przyjdź i wesprzyj nas!

Stowarzyszenie Europa Przyszłości

Zamieść informację na swojej stronie, blogu!

<a href=”http://euroislam.pl/index.php/2010/03/pikieta-przeciwko-budowie-meczetu-bractwa/”>
<img src=”http://euroislam.pl/app/uploads/2010/03/manifa.jpg”></a>

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze