Patrole chrześcijańskie w Londynie

1
| 27 komentarzy|
image_pdfimage_print

Chrześcijanie patrolujący ulice Londynu w opancerzonych pojazdach to bardzo ciekawe przedsięwzięcie, nie wiadomo jednak, czy policja i politycy zdołają opanować to, co się wydarza we wschodnim Londynie nawet w ciągu 10 lat.

– Grupa Britain First rozpoczęła serię chrześcijańskich akcji wykorzystujących opancerzone samochody i oddziały ludzi, w „okupowanej” części wschodniego Londynu. Jest to odpowiedź na obecność „muzułmańskich oddziałów”, które starają się egzekwować prawo szariatu w brytyjskiej stolicy.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem na stronie Britain First, pierwsze chrześcijańskie patrole wyruszyły na ulice wieczorem 31 stycznia: „Jednostki Britain First spędziły kilka godzin w wschodniej części Londynu na rozdawaniu ulotek dotyczących chrześcijańskiego patrolu, w miejscach takich jak Brick Lane i w okolicach meczetu East London” czytamy w komunikacie. „To kampania przeciwdziałania i sprzeciwu wobec osławionych patroli muzułmańskich, podczas których konfiskowany jest alkohol i zaczepiane są kobiety.”

„Muzułmańskie akcje nadal odbywają się w całym wschodnim Londynie i zamierzamy sprzeciwiać się im w każdy możliwy sposób. Ostatniej nocy widziałem konfrontację naszej jednostki z muzułmańską. Nasz patrol usłyszał, że mamy wynosić się z ich terenu – ale te żądania zostały wyśmiane i skwitowane słowami, że wschodni Londyn to nadal teren brytyjski”, mówi jeden z uczestników akcji.

Grupy zaopatrzone są w sprzęt wideo, dzięki któremu przygotowany został film z patrolu

„Oto przesłanie od Britain First do wszystkich islamskich propagatorów nienawiści. Będziemy odpierać ataki. Nie damy wam chwili spokoju! My, prawdziwy naród Wielkiej Brytanii, będziemy ścigać was od rana do wieczora! Nie jesteście tu mile widziani i sprawimy, że naprawdę to poczujecie.”

1

Treść plakatu:

Patrol chrześcijański

Zaobserwowaliśmy, że na tym terenie działają muzułmańskie patrole, które konfiskują alkohol i nagabują kobiety.

W przypadku zauważenia tego typu sytuacji, prosimy o kontakt: 0208 914 8212

Britain First. W obronie naszych obywateli. www.BritainFirst.org

M.K. na podst. materiałów organizacji Britain First

 

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze