Partia Wolności dopytuje się o uwięzienie Robinsona

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Pisemne pytania Geerta Wildersa, Marie-Fleur Agemy i Raymonda de Roona, posłów parlamentu holenderskiego z Partii Wolności (PVV), przedłożone ministrowi spraw zagranicznych Stefowi Blockowi w sprawie aresztowania brytyjskiego aktywisty i krytyka islamu Tommy’ego Robinsona.

1) Czy słyszał Pan o aresztowaniu brytyjskiego aktywisty i krytyka islamu, Tommy’ego Robinsona za „zakłócenie spokoju”, podczas gdy relacjonował proces islamskich gwałcicieli, i o tym, że został w ciągu kilku godzin skazany na 13 miesięcy więzienia? Co Pan myśli o tym szaleństwie?

2) Czy zdaje Pan sobie sprawę, że jeśli ten krytyk islamu będzie musiał odsiedzieć wyrok w więzieniu wśród islamskich przestępców, może go to kosztować życie? Jaka jest pańska opinia na ten temat?

3) Czy według Pana wolność słowa dotyczy również krytyków islamu w UE i czy jest Pan gotowy natychmiast przekazać wyrazy niezadowolenia z powodu tego naruszenia wolności słowa przez Zjednoczone Królestwo swemu brytyjskiemu koledze i domagać się jego uwagi w kwestii osobistego bezpieczeństwa tego człowieka? Jeśli nie, to dlaczego nie?

4) Czy Pan i pańscy koledzy w UE zdajecie sobie sprawę, że nie można uciszyć społecznego niezadowolenia z powodu islamizacji, poprzez ściganie lub aresztowanie krytyków islamu, i że duża część populacji w pewnym momencie przestanie to akceptować i obrócić się przeciwko Panu i pańskim kolegom?

5) Czy może Pan odpowiedzieć na te pytania przed wtorkiem, 29 maja, 11 rano?

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -
Stef Blok
Stef Blok

JP, na podst. https://www.gatestoneinstitute.org/12376/wilders-tommy-robinson-arrest

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook