Oficjele z Palestyny chwalą terrorystę, marzą o bombie atomowej

Terroryści z Gazy przy moździerzu
| 6 komentarzy|
image_pdfimage_print

“Gdybyśmy mieli atomówkę, przysięgam, że użylibyśmy jej jeszcze dziś”, powiedział Jibril Rajoub, wysoki funkcjonariusz Fatahu i szef Komitetu Olimpijskiego Autonomii Palestyńskiej

Rajoub powiedział to w rozmowie z libańską telewizją Al-Mayadeen. Wywiad opublikował też na swojej stronie na Facebooku.

Terroryści z Gazy przy moździerzuWedług Palestinian Media Watch, dwóch innych oficjeli z Autonomii Palestyńskiej wyraziło publicznie swoje uznanie dla terrorysty, który zasztyletował Izraelczyka czekającego na autobus w Samarii. „Oddajemy cześć bohaterskiemu bojownikowi, Salamowi Al-Zaghalowi, za jego poświęcenie”, powiedział Abu Al-Einein, do niedawna doradca prezydenta AP Mahmouda Abbasa. „Chciał bronić swego honoru, więc wystąpił przeciwko osadnikowi i zabił go. Błogosławmy pierś, która wykarmiła Al-Zaghala”, oznajmił inny urzędnik rządowy, wywołując aplauz słuchaczy.

PJ, na podst. http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/167855#.UY4EBsoud0J

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze