Niespodzianka: terroryści wśród uchodźców. (Wyłowione z Sieci)

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Wyznawcy religii pokoju planowali atak w Düsseldorfie. Na szczęście niemieckie służby udaremniły zamach terrorystyczny przygotowany przez dźihadystów.
https://www.wprost.pl/

Ku zaskoczeniu wszystkich, terroryści wykorzystali falę imigrantów do przedostania się na terytorium Niemiec.
http://wpolityce.pl/

Władze stolicy Francji budują obóz dla imigrantów. Obiekt ma spełniać wymogi ONZ. Mer Paryża oświadczył, że Paryż nie będzie „cmentarzyskiem dla uchodźców”. Oficjalny punkt ma zastąpić dzikie koczowiska.
http://wiadomosci.wp.pl/

Zapewne władze francuskie będą budowały jeszcze więcej ośrodków dla imigrantów. Francuski minister spraw wewnętrznych zadeklarował przyjmowanie 400 imigrantów miesięcznie. Przy okazji gratulujemy odwagi socjalistom i dobrego wyniku Marie Le Pen w najbliższych wyborach.
http://fakty.interia.pl/

Angela Merkel naraziła się Turcji, popierając uchwałę niemieckiego parlamentu w sprawie ludobójstwa Ormian. Premier Erdogan uznał dokument za „niepotrzebny i bezpodstawny”. Oto dowód humanitaryzmu i postępującej laicyzacji – Ormianie przecież popełnili zbiorowe samobójstwo. Tylko kto wypowiedział zdanie: „Bądźcie bezlitośni, bądźcie okrutni. Kto dziś jeszcze pamięta o Ormianach?” – do żołnierzy Wehrmachtu, mających zaatakować Polskę? Czy nie był to przypadkiem Adolf H.?
http://wiadomosci.onet.pl/

Turecki ambasador tak bardzo zdenerwował się uchwałą Bundestagu, że opuścił Berlin. Czyżby wkrótce czekała nas nowa fala imigrantów? Czas pokaże.
http://www.rp.pl/

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Turcja jako kraju głęboko humanitarny zapewne odpowie pozytywnie na apel organizacji Lekarze bez Granic i wpuści na swoje terytorium sto tysięcy uchodźców koczujących między terenami opanowanymi przez Państwo Islamskie a Turcją. Jeśli tego nie zrobi, zapewne Angela Merkel zwróci się do nich z gorącą prośbą.
http://fakty.interia.pl/

Może kanclerz Niemiec weźmie do siebie także tych, którzy przez węgierski sąd zostali skazani za nielegalne przekroczenie granicy i są w związku z tym osadzeni w ośrodku zamkniętym. Mieszkańcy tegoż obozu protestowali i grozili marszem na Budapeszt. Ostatecznie interwencja policji nieco ostudziła nastroje. Media węgierskie jednak informują, że w obozie dochodzi do aktów przemocy. Ostatnio jeden mężczyzna odgryzł część ucha innemu.
http://wiadomosci.dziennik.pl/

Może Węgrzy znajdą wspólny język ze Szwajcarami. Oni także wybrali model integracji zamiast strategii „serdecznie witamy i pozwolimy ci na wszystko”. Szwajcarscy politycy zareagowali jasno na informację, że dwóch muzułmańskich chłopców nie chciało podać ręki nauczycielce – „Albo się dostosujecie, albo wyjeżdżacie”.
https://www.wprost.pl/

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook