Niemieccy lewacy pobici przez salafitów

antifa
| 6 komentarzy|
image_pdfimage_print

Antyislamska organizacja Pro NRW (Pro North Rhine Westphalia) przeprowadziła 1 maja w Solinegen demonstrację. Pojawili się na niej również muzułmanie i lewicowi ekstremiści, chcący zastraszyć protestujących.

 

 

Kiedy dwóch przedstawicieli „antyfaszystów” znalazło się w pośrodku grupy salafitów, ci natychmiast zaczęli okładać ich drewnianymi pałkami. Bito ich nawet, gdy obaj bezbronnie leżeli już na ziemi. Jeden został poważnie ranny w głowę, a drugi w rękę. Obaj trafili do szpitala.

Najwyraźniej nie była to pomyłka we wzajemnym rozpoznaniu się. Muzułmanie wiedzieli, że mają do czynienia z „antyfaszystami”, którzy przyszli protestować przeciwko „islamofobom”. Pomimo tego pobili ich.

Na portalu Indymedia aktywiści Antify dyskutują na temat tego, co zaszło, zastanawiając się, czy powinni teraz zorganizować protest przeciwko salafitom. Martwią się jednak, czy dostaną odpowiednie pozwolenie.(p)

Żródła: http://islamversuseurope.blogspot.com/2012/05/german-antifascist-leftists-badly.html
https://linksunten.indymedia.org/de/node/59620
Tłum.JK

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze