Niemcy: zginęła, bo nie chciała przejśc na islam

1
Aresztowanie Ahmada D.
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

W poniedziałek zamordowana została we Flensburgu w północnych Niemczech 17-letnia Niemka Mireille B. Sprawcą okazał się jej afgański przyjaciel Ahmad G., starający się o przyznanie azylu.

Ahmad G. przyjechał do Niemiec jako uchodźca w 2015 roku, ale jego wniosek azylowy został odrzucony. Przed popełnieniem morderstwa Afgańczyk złożył odwołanie od tej decyzji. Agmad G. miał stracić kontrolę nad sobą, kiedy Mireille odmówiła noszenia hidżabu i przejścia na islam. Swoją ofiarę zadźgał nożem.

Dobry znajomy rodziny Mireille powiedział gazecie „Bild”: „Ahmad był zazdrosnym facetem, cały czas ją kontrolował. Byli parą od stycznia 2016 roku, ale cały czas się kłócili. Po tym jak zamieszkali razem, dziewczyna zaczęła chodzić w hidżabie. On nalegał, żeby przeszła na islam i żeby zawsze miała na sobie hidżab, ale ona wahała się. Za każdym razem, kiedy wychodziła z domu bez hidżabu, była awantura. Mireille mówiła mi, że Ahmad uciekł z Afganistanu i że tęskni za rodziną. Podobno pracował w jakiejś firmie inżynierskiej”.

Mireille została zamordowana w swoim własnym mieszkaniu, policja zabezpieczyła narzędzie zbrodni. Śledztwo jest nadal w toku. Clemens Teschendorf, rzecznik władz lokalnych Flensburga informuje, że wniosek azylowy Ahmada został odrzucony, ale ten odwołał się od tej decyzji. Ahmad miał przyznać, że to ostatnia kłótnia o islam i hidżab doprowadziła do zamordowania dziewczyny.

Rolka na podst.

www.welt.de
www.shz.de

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook