Niemcy: zginęła, bo nie chciała przejśc na islam

1
Aresztowanie Ahmada D.
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

W poniedziałek zamordowana została we Flensburgu w północnych Niemczech 17-letnia Niemka Mireille B. Sprawcą okazał się jej afgański przyjaciel Ahmad G., starający się o przyznanie azylu.

Ahmad G. przyjechał do Niemiec jako uchodźca w 2015 roku, ale jego wniosek azylowy został odrzucony. Przed popełnieniem morderstwa Afgańczyk złożył odwołanie od tej decyzji. Agmad G. miał stracić kontrolę nad sobą, kiedy Mireille odmówiła noszenia hidżabu i przejścia na islam. Swoją ofiarę zadźgał nożem.

Dobry znajomy rodziny Mireille powiedział gazecie „Bild”: „Ahmad był zazdrosnym facetem, cały czas ją kontrolował. Byli parą od stycznia 2016 roku, ale cały czas się kłócili. Po tym jak zamieszkali razem, dziewczyna zaczęła chodzić w hidżabie. On nalegał, żeby przeszła na islam i żeby zawsze miała na sobie hidżab, ale ona wahała się. Za każdym razem, kiedy wychodziła z domu bez hidżabu, była awantura. Mireille mówiła mi, że Ahmad uciekł z Afganistanu i że tęskni za rodziną. Podobno pracował w jakiejś firmie inżynierskiej”.

Mireille została zamordowana w swoim własnym mieszkaniu, policja zabezpieczyła narzędzie zbrodni. Śledztwo jest nadal w toku. Clemens Teschendorf, rzecznik władz lokalnych Flensburga informuje, że wniosek azylowy Ahmada został odrzucony, ale ten odwołał się od tej decyzji. Ahmad miał przyznać, że to ostatnia kłótnia o islam i hidżab doprowadziła do zamordowania dziewczyny.

Rolka na podst.

www.welt.de
www.shz.de

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze