Niemcy odstraszają poszukujących azylu

plotki o niemczech
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

„Czy twoje życie będzie łatwe w Europie?” Na takie i podobne pytania ma odpowiedzieć niemiecka strona rozwiewająca mity narosłe wśród imigrantów, a dotyczące życia w Niemczech.

W celu zniechęcenia imigrantów do masowego przybywania do Niemiec, dwa lata po rozpoczęciu kryzysu imigracyjnego, powstała strona w języku angielskim, francuskim i arabskim, rozprawiająca się z mitami. Wymienia ona między innymi siedem głównych kłamstw przemytników. Wyjaśnia, że z greckim paszportem nie dostaną opieki medycznej w Niemczech. I niekoniecznie po dwóch godzinach w pontonie ktoś po nich przyjedzie. Ostrzega, że Niemcy mogą siłą wydalić nielegalnych imigrantów ze swojego terytorium

Popularne kłamstwa, czasami są tak niewiarygodne, że trudno w to uwierzyć. „Niemcy przyjmują 5 000 imigrantów dziennie, bo takie mają potrzeby w gospodarce”. „Dla samych Afgańczyków Niemcy zarezerwowały 800 000 miejsc” itp.

To zmiana o 180 stopni, bo w 2014 Federalny Urząd do spraw Imigrantów i Uchodźców przygotował wideo, w wielu bliskowschodnich językach, na którym staranie się o azyl w Niemczech wyglądało jak sprawna, dobrze przygotowana i otwarta procedura reprezentująca podejście znane później z 2015 roku pod hasłami „Willkommen”. (j)

BAMF Das deutsche Asylverfahren from Doku Mentor on Vimeo.

Źródło: Rumors about Germany

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze