Niemcy, bastion islamu

islam will dominate the world
| 26 komentarzy|
image_pdfimage_print


Zamieszczony poniżej artykuł ukazał się na SunniOnline, oficjalnym portalu sunnitów w Iranie.

islam will dominate the world
Angela Merkel jako pierwsza nie boi się przyznać: Niemcy stały się bastionem islamu. Muzułmanie zmienili oblicze kraju i Niemcy będą musieli pogodzić się z faktem, że w ich ojczyźnie będzie więcej meczetów niż kościołów. Muzułmanie natomiast sądzą, że dzięki  wysokiemu przyrostowi naturalnemu łatwo zmienią Europę w islamski kontynent.

Merkel uważa, że Niemcy przegapili moment kiedy imigracja z krajów muzułmańskich zmieniła oblicze kraju: “Nasz kraj nadal będzie się zmieniał, a społeczeństwo, jeśli chce poradzić sobie z imigrantami, musi podjąć się zadania jakim jest integracja. Latami się oszukiwaliśmy. Meczety stają się coraz ważniejszą częścią naszych miast”.

W ostatnich miesiącach zamieszkane przez około 4-5 milionów muzułmanów Niemcy podzieliła debata zapoczątkowana przez byłego członka zarządu Bundesbanku, Thilo Sarrazina. Jego zdaniem niechętni integracji Arabowie i imigranci z Turcji zalewają kraj. Problem zaostrza wysoki przyrost naturalny wśród imigrantów.

We Francji 30% obywateli poniżej 20 roku życia to muzułmanie. W Paryżu i Marsylii wskaźnik ten sięga aż 45%, w południowej Francji jest więcej meczetów niż kościołów. Sytuacja rysuje się podobnie w Wielkiej Brytanii: w ciągu ostatnich 30 lat liczba wyznawców Allaha wzrosła z 82 tysięcy do 2,5 miliona. Modlą się oni w ponad 1000 meczetach – wiele z nich to dawne kościoły. W Belgii połowa noworodków rodzi się w islamskich rodzinach a muzułmanie stanowią już 25% społeczeństwa.. Podobnie sprawy mają się w Holandii i w Rosji, gdzie co piąty mieszkaniec wyznaje islam.

Muammar Kadafi jakiś czas temu oznajmił, że: “Wszystko wskazuje na to, iż Allah zapewni islamowi zwycięstwo w Europie bez użycia miecza czy broni, bez podboju. Nie potrzebujemy terrorystów, nie potrzebujemy zamachowców. Miliony europejskich muzułmanów zmienią ten kontynent w islamski w ciągu zaledwie kilku dekad”. (pj)

Dane liczbowe zdają się potwierdzać jego słowa.

Tłum.AB

SunniOnline to oficjalna strona sunnitów w Iranie, w języku angielskim. (red.)

http://english.sunnionline.us/News/International/2393-Germany-will-become-Islamic-State,-says-Merkel

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook