Niech bogate kraje muzułmańskie też przyjmą uchodźców

image001
| 16 komentarzy|
image_pdfimage_print

image001

Robotnicy cudzoziemscy w Katarze

Manuela Gretkowska

Jednym z obowiązków muzułmanina jest jałmużna. Gdyby ją zebrać z PKB krajów Zatoki Perskiej wybudowano by obozy dla milionów uciekinierów.

Co zrobić z emigrantami zalewającymi Europę? Po pierwsze nie pozwolić im tonąć w Morzu Śródziemnym. Mapa pokazuje, że łatwiej uratować się np. z Syrii drogą lądową. Wąski przesmyk przez Jordanię i jesteśmy w raju. Arabskim raju bogactwa z Mekką.

Nie wiem czy mieszkańcy Arabii Saudyjskiej (gdzie leży Mekka) lub Kataru przejmują się tonącymi dziećmi albo ciężarówkami pełnymi trupów uchodźców. Może należało by stworzyć dla nich film propagandowy: Uciekinierzy z muzułmańskich krajów giną na wybrzeżach Europy, a w tym czasie Dubajczycy budują w pustynnym piekle stok narciarski, albo gigantyczne centra handlowe, gdzie do sklepów wjeżdża się taksówką.

Z Syrii do Arabii Saudyjskiej jest około 100 kilometrów przez Jordanię. Są szosy, a gdyby ich brakowało, z prosperującego Dubaju ściągnie się sprzęt. Asfaltowy dywan rozścielony przez najemnych hinduskich robotników pojawiłby się w tydzień.

Nie rozumiem dlaczego Europa bierze na siebie obowiązek przyjęcia uciekinierów z Syrii gdy o wiele bliżej nie tylko geograficznie ale i kulturowo są bogate państwa Zatoki Perskiej. W dodatku mają większe PKB niż Polska, Węgry czy nawet Unia Europejska.

Dalszy ciąg artykułu: http://polska.newsweek.pl/

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze