Nie pokonacie nas

kontrowersyjna-bluza
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Nie pokonacie nas głosi napis na bluzie upamiętniającej atak na World Trade Center. W takim stroju do szkoły przyszła grupa amerykańskich uczniów arabskiego pochodzenia. Jak widać, chyba czują się bardziej Arabami niż Amerykanami manifestując swoje skłonności do dżihadu.
kontrowersyjna-bluza
Piętnastu uczniów pochodzenia arabskiego z liceum Edsel Ford wpadło w tarapaty gdy po przerwie świątecznej pojawili się w wyprodukowanych na zamówienie bluzach. Ponad napisem nie pokonacie nas widnieje cyfra 11 wystylizowana na wieże WTC i nadlatujący samolot. Bluzy natychmiast skonfiskowano.

David Mustonen, rzecznik prasowy szkoły komentuje: to było kompletnie niewłaściwe i znieważające zachowanie. Oni po prostu nie myśleli.  Uczniowie tłumaczyli, że nie chcieli sprawić nikomu przykrości, jednak nawet ich koledzy są zdegustowani i nie wierzą w te wyjaśnienia: gdyby to ode mnie zależało, wyrzuciłabym ich, ale pewnie skończy się na zawieszeniu. Nie można zastraszać i terroryzować ludzi mówi uczennica Lindsey Winstrand. Bluzy zostały wykonane w Gibraltar Trade Center po 25$ za sztukę.

JB npdst clickondetroit

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze