Nie chciała „nagich” zdjęć. Została na lotnisku

nagie-zdjecie
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Muzułmanka nie została wpuszczona na pokład samolotu lecącego z Manchesteru do Islamabadu, ponieważ powołując się na zasady religii odmówiła przejścia przez skaner ciała – poinformował Daily Mail.

nagie-zdjecieJej towarzyszka również odmówiła zgody na wykonanie nagich zdjęć, jednak ona motywowała to kwestiami związanymi ze zdrowiem. Pasażerki zostały poinformowane, że bez kontroli nie zostaną wpuszczone na pokład. Zdecydowały, że wolą zrezygnować z kosztujących 400 funtów biletów i wróciły do domu.

Kobiety miały odbyć lot z Manchesteru do Islamabadu. Zostały wybrane do przejścia przez skaner ciała, który działa tam od 5 lutego. Dotychczas w podobny sposób sprawdzono 15 tys. pasażerów. Był to pierwszy przypadek odmowy.

Nowy sprzęt pozwala sprawdzić, czy pasażerowie nie ukrywają potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów. Jednocześnie są krytykowane ponieważ zdjęcia wykonane przy jego pomocy w wierny sposób pokazują kształt ciała i genitaliów.

Więcej na: www.onet.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze