Na złodzieju… burka gore

Zdjęcie z kamery w obrabowanym biurze
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Burka pomaga coraz częściej przestępcom w ukrywaniu swojej tożsamości i ułatwia kradzieże. Politycy boją się zareagować.

Zdjęcie z kamery w obrabowanym biurze
Zdjęcie z kamery w obrabowanym biurze

7 lipca Mężczyzna ubrany w burkę zastraszył personel biura First Choice Travel w Dunstable i grożąc personelowi okradł je. Podobne zdarzenie miało miejsce 16 sierpnia w Luton w biurze podróży Thomson. Mężczyzna przebrany za muzułmankę uciekł z „dużą sumą pieniędzy”. Wreszcie 25 sierpnia w Banbury podobnie zamaskowani mężczyźni ukradli warte 150 tysięcy funtów zegarki Rolex, Cartier i Breitling.

Policja z Bedfordshire próbuje ustalić czy oba przestępstwa były ze sobą powiązane.

Somalijczyk Mustafa Jama, jeden z członków gangu, który zastrzelił konstabla Sharona Bashenivsky, uciekł z Wielkiej Brytanii w przebraniu muzułmańskiej kobiety noszącej nikab. Do przekroczenia granicy użył paszportu siostry.

Zagrożenie dla bezpieczeństwa w burce widział też były laburzystowski minister spraw zagranicznych Jack Straw, jednak jak dotąd żaden z polityków brytyjskich nie odważył się rzeczywiście zająć sprawą burki.

AX na podst. Daily Mail

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze