Muzułmańska organizacja potępiła morderstwo w Woolwich

Woolwich jeden z morderców rozmawia po zabójstwie z przechodzącą kobietą,
| 18 komentarzy|
image_pdfimage_print

Muzułmańska Rada Wielkiej Brytanii (MCB, Muslim Council of Britain) zamieściła 22 maja na swojej stronie internetowej komunikat, który podajemy w całości, jako jeden z elementów sprawy zbójstwa w Woolwich.  

„Muzułmańska Rada Wielkiej Brytanii wypowiedziała się dzisiaj w najmocniejszych możliwych słowach, o straszliwym morderstwie, które miało miejscw w Woolwich w Londynie. Naoczni świadkowie sugerują, że mordercy podczas popełniania swego ohydnego czynu wykrzykiwali islamskie hasła, a więc ich motywacja była wiara islamska.

Jest to akt prawdziwie barbarzyński, który nie ma żandych podstaw w islamie i potępiamy go bezwarunkowo. Nasze myśli są z ofiarą i jej rodziną. Jak wiemy, ofiara jest żołnierzem służącym w siłach zbrojnych. Muzułmanie od dawna służą w siłach zbrojnych naszego kraju, dumnie i z honorem. Atak na członka sil zbrojnych jest niegodny i nie usprawiedliwia go żadna przyczyna.

Woolwich, jeden z morderców rozmawia po zabójstwie z przechodzącą kobietą,
Woolwich, jeden z morderców rozmawia po zabójstwie z przechodzącą kobietą,

Działanie to bez wątpienia zwiększy napięcia na ulicach Zjednoczonego Królestwa. Wzywamy wszystkie społeczności, muzułmańskie i niemuzułmańskie, aby połączyły się w solidarności i sprawiły, że siły nienawiści nie zwyciężą. Ważne jest, byśmy pozwolili naszym siłom policyjnym wykonywać ich pracę bez spekulowania. Wzywamy też do najwyższej czujności i prosimy policję o łagodzenie napięć.”

PJ; za http://www.mcb.org.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=2333:pr-template&catid=40:press-release

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze