Muzułmańscy radykałowie pójdą za kratki w Bułgarii (wyłowione z Sieci)

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Bułgarzy zmienili kodeks karny. Za propagowanie radykalnego islamu można trafić nawet na trzy lata do więzienia. Może w Polsce też taki przepis mógłby zostać wprowadzony? Uczmy się od tych, którzy mają setki lat doświadczeń w obcowaniu z kulturą spod znaku Mahometa.
http://wpolityce.pl/swiat/

Łódzka policja zatrzymała mężczyznę, który zaatakował studentkę z Algierii. 37-latkowi grozi 5 lat więzienia. Śledczy nie mają wątpliwości, że czyn był motywowany rasizmem. Pozostaje mi mieć nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość i przez najbliższe parę lat ten zwolennik „osobliwych poglądów” będzie oglądał świat przez kraty.
http://wiadomosci.wp.pl/

Niemiecka kultura witania muzułmańskich imigrantów z otwartymi ramionami sukcesywnie się chwieje. Ostatnio to wcale nie syryjscy uchodźcy najczęściej starają się o azyl w Niemczech, a Czeczeni. Niektórzy komentatorzy twierdzą, że za tą nową falą imigrantów stoi Putin, któremu na rękę jest destabilizacja Niemiec.
http://fakty.interia.pl/

Ostatnio nawet wielkoduszni wolontariusze, którzy witali „uchodźców” z otwartymi ramionami, przeżyli szok poznawczy. Jeden z pomagających w ośrodku dla azylantów chłopak nagrał na Youtube filmik, wyliczając kłamstwa i manipulację rzekomych uciekinierów. Jeden Syryjczyk wyraził nawet zdziwienie, że jako ateista „jeszcze żyje”. A tak na marginesie, niemieccy wolontariusze w ośrodku w Essen dostarczali posiłki na piąte piętro muzułmanom, którzy byli zmęczeni poszczeniem w Ramadan. Wszystkiemu winna popsuta winda.
http://wpolityce.pl/

Po rozum do głowy poszli Bułgarzy, którzy zmienili kodeks karny. Za propagowanie radykalnego islamu można trafić nawet na trzy lata do więzienia. Brawo! Może w Polsce też taki przepis mógłby zostać wprowadzony. Dobry pomysł. Uczmy się od tych, którzy mają setki lat doświadczeń w obcowaniu z kulturą spod znaku Mahometa.
http://wpolityce.pl/

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Izraelski szef wywiadu wojskowego powiedział, że bardziej od Państwa Islamskiego boi się Iranu. Ciekawa argumentacja.
http://www.rmf24.pl/

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook