Miłość do multi-kulti owocuje cierpieniem

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Piotr Ślusarczyk

Szwedzki sąd nakazał czternastoletniej muzułmance powrócić do męża-kuzyna i urodzić dziecko. Szwedzki wymiar sprawiedliwości akceptuje szariat i ustępuje przed zagrożeniem morderstwa „honorowego”.

Przyjaciel poprosił mnie niedawno o przesłanie mu materiałów dotyczących szwedzkiego sądownictwa. Informacje te były mu potrzebne, żeby przekonać znajomą artystkę do tego, że Europa Zachodnia ma problem z praktykami muzułmanów, gdyż wiele z nich stoi w zupełnej sprzeczności z prawem i łamie wszelkie zasady równości i humanitaryzmu.

Kiedy odesłałem go do materiałów powszechnie dostępnych w Internecie, poprosił o bardziej wiarygodne źródła, gdyż jego dyskutantka nie daje wiary informacjom umieszczanym na „prawicowych portalach”. Najlepiej byłoby, gdybym przesłał wyrok szwedzkiego sądu. Choć i wtedy można by zarzucić fałszerstwo. Niestety prawda o współczesnej Szwecji jest porażająca, a zwolennicy lewicy „strzegą się tych badań” i odmawiają przyjmowania informacji na ten temat.

Państwo, szczycące się przywiązaniem do idei feminizmu i równości, akceptuje brutalne i antykobiece prawo szariatu. Prawda o sądownictwie szwedzkim jest smutna. Akceptuje ono podrzędną pozycję kobiety w prawie islamskim, a jednocześnie wydaje bardzo niskie wyroki za gwałty, które w znakomitej większości dokonywane są przez „imigrantów z orientalnym tłem”.

Aby nie być gołosłownym sięgnę do informacji najświeższej. Jarosław Kociszewski z Wirtualnej Polski poinformował o wyroku szwedzkiego sądu, który zalegalizował małżeństwo czternastolatki i nakazał jej powrót do „męża”. Dodajmy, że dziewczynka jest w ciąży. Wyszła za mąż za swego kuzyna zgodnie z islamskim prawem, jako dwunastolatka, jeszcze zanim przekroczyła granicę Szwecji. Sąd wydając taki wyrok powołał się na różnice kulturowe między społeczeństwem islamskim a szwedzkim, a jednocześnie miał świadomość, że dziewczynce grozi „honorowe morderstwo”, gdyby sąd postąpił inaczej i odesłał ją do rodziny zastępczej.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Wnioski z tej decyzji są następujące:

– Szwedzki wymiar sprawiedliwości akceptuje prawo szariatu, które dyskryminuje kobiety i dzieci.
– Szwedzki wymiar sprawiedliwości akceptuje akt pedofilii.
– Szwedzki wymiar sprawiedliwości akceptuje przemoc wobec dziecka, które tkwi w sytuacji będącej źródłem cierpienia.

Czy w Szwecji akty pedofilii i uprzedmiotowienie kobiet i dzieci są zgodne z prawem? Tak, jeśli jesteś muzułmaninem. Wszakże to nie jedyny przypadek, w którym ideologiczna ortodoksja prowadzi do bólu psychicznego i fizycznego. Święta Inkwizycja paliła ludzi z miłości do Boga, a szwedzki sąd zgadza się na cierpienia dziecka z miłości do ideologii multi-kulti.

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook