Miała z nim dziecko, więc ją zabił

Zabicie "niewiernego" usprawiedliwione w ideologi totalitaryzmu islamskiego.
| 29 komentarzy|
image_pdfimage_print

W Wielkiej Brytanii nastoletnia matka została zamordowana i wrzucona do kanału po urodzeniu dziecka, którego ojcem był żonaty muzułmanin.

Według raportów sądowych biała nastoletnia matka została kilkakrotnie dźgnięta nożem, a jej ciało wrzucono do kanału, po tym, jak poróżniła się z azjatycką rodziną ojca dziecka. Laura Wilson, lat 17, była przez krótki czas w związku z zamieszkującym w pobliżu 22-letnim Ishaqiem Hussainem, zanim w czerwcu ubiegłego roku urodziła ich córkę.

Jak wynika z raportów sądu w Sheffield, Hussain nie chciał uznać dziecka ani zaoferować jakiegokolwiek wsparcia, co doprowadziło do konfliktu między nim a Laurą i jej rodziną. Laura Wilson zaginęła w październiku ubiegłego roku, a jej ciało znaleziono dwa dni później. Prokurator Nicholas Campbell powiedział w sądzie, że sprawy przybrały dramatyczny obrót, gdy w październiku ubiegłego roku Laura poinformowała rodzinę Hussaina, że jest on ojcem jej dziecka. Przypuszcza się, iż Hussain i jego znajomy, Ashtiaq Asghar, który także miał romans z Laurą, uknuli spisek w celu zamordowania dziewczyny. W setkach esemesów, które do siebie wysłali, używając języka z kultowego brytyjskiego filmu „Four Lions” (Cztery Lwy) planowali „misję zamordowania Laury Wilson” – stwierdził prokurator.

Asghar miał wysłać do Hussaina wiadomość o treści: „Wyślę tę niewierną dziwkę prosto do piekła” oraz powiedział później przyjacielowi, że Laura i jej przyjaciele przysporzyli mu kłopotów i że jest bardzo rozgniewany. Campbell powiedział, że Asghar w swojej wiadomości do przyjaciela zapowiedział:  „Zamierzam zamordować Laurę. Jest nieprzewidywalna i musimy się jej pozbyć”. Hussain i Asghar, mieszkańcy Rotherham w hrabstwie Yorkshire, nie przyznają się do zamordowania Laury Wilson.

Zabicie "niewiernego" usprawiedliwione w ideologi totalitaryzmu islamskiego.

Prokurator Campbell powiedział ławie przysięgłych, że obaj oskarżeni wspólnie ponoszą winę za tę zbrodnię. Starsza siostra Laury, Sarah traktowała Hussaina „jak brata”, w wielokulturowej społeczności, w której mieszkali. Zanim związała się w Hussainem, Laura była zakochana w Asgharze, z którym utrzymywała stosunki seksualne. Zostały one wznowione, już po tym, jak urodziła dziecko Hussaina. Laura miała trudności w szkole, wagarowała, ale jak dodaje Campbell „miała entuzjastyczny stosunek do życia, była atrakcyjną i lubianą dziewczyną”.

Laura spotykała się na drinka z Fay Williams, która także miała dziecko z Hussainem. Znały się już, zanim zaszły a ciążę, ale potem ich znajomość jeszcze się zacieśniła. Zdawały sobie sprawę, że Hussain nie poślubi żadnej z nich, poza tym Laura była zainteresowana jedynie Asgharem. Na tydzień przed śmiercią napięcie między Laurą i Asgharem wzrosło, gdy drwił z jej telefonu wykonanego pod wpływem alkoholu.

Gdy Hussain podjął odpowiedzialność względem swojej córki, którą miał z Fay Williams, Laura i Sarah Wilson postanowiły w drodze wyjątku spotkać się z nim. Hussain jednak wypierał się jakoby był ojcem dziecka Laury i obarczał odpowiedzialnością Asghara. Zaczął panikować i według relacji świadka chwycił Laurę i gwałtownie nią potrząsnął krzycząc: „Nie mów nic mojej rodzinie!”.

Hussain zeznał na policji, że poinformował rodzinę o dziecku z Fay Williams, natomiast chciał przed nimi ukryć istnienie drugiego dziecka. Był zdenerwowany faktem, iż Laura chciała go „sypnąć” przed rodziną. Laura następnie wzięła sprawy w swoje ręce i udała się z wizytą do rodzin Hussaina i Asghara, aby opowiedzieć całą prawdę. Podczas spotkania wyznała matce Asghara, że go kocha i chce mieć z nim dzieci, na co matka zareagowała agresywnie i uderzyła ją butem. Zapowiedziała, że jej syn nigdy nie będzie miał dzieci z białą dziewczyną i nazwała ją „brudną białą dziwką, co rozkłada nogi”. Laura następnie udała się do rodziny Hussaina i powiedziała im o dziecku.

„Tej nocy obie rodziny poznały prawdę” – twierdzi Campbell. Po tych zdarzeniach Hussain i Asghar zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu. W ich wiadomościach tekstowych, które zostały odzyskane, jest nawet mowa o zdobyciu broni. Zdaniem prokuratora jest jasne, że odniesienia w tych smsach do „niewiernych skur…nów” mają związek z ‘misją’ zamordowania Laury. Rozprawa sądowa jest w toku.(p)

Tłum. Totty
dailymail.co.uk

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze