Likwidują Islam4UK

anjem-choudary-2
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Radykalna islamska organizacja promująca dżihad i działająca na terenie Wielkiej Brytanii została zdelegalizowana. Stało się to na fali oburzenia jaka zapanowała na wiadomość o planowanym prowokacyjnym proteście w miejscowości Wootton Bassett. Czy z powodu masowego społecznego protestu dojdzie również do deportacji przywódcy Islam4UK Anjema Choudarego ?

Islamistyczne ugrupowanie Islam4UK zostanie zdelegalizowane – zapowiedział szef brytyjskiego resortu spraw wewnętrznych Alan Johnson. Ma to stać się na mocy antyterrorystycznego prawa.

anjem-choudary-2

islam4uk-logo
Ostatnimi czasy o ugrupowaniu Islam4UK stało się bardzo głośno z powodu planowanej przez nie demonstracji. Miała ona odbyć się w miejscowości Wootton Bassett. To właśnie do zlokalizowanej tam bazy lotniczej trafiają zwłoki żołnierzy brytyjskich, którzy zginęli w Afganistanie. Za każdym razem w Wootton Bassett odbywa się wtedy ceremonia żałobna.

https://www.youtube.com/watch?v=ZFhXKS_Cw-U

Więcej na: tvn24.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze