Kto truje psy w Hiszpanii?

Dead Dogs
| 28 komentarzy|
image_pdfimage_print

Hiszpańska policja prowadzi śledztwo w sprawie otrucia kilkunastu psów w miejscowości Lérida. Mieszkańcy uważają, że zwierzęta są uśmiercane przez muzułmanów.

Soeren Kern, analityk z Instytutu Hudsona zajmujący się również studiami transatlantyckimi w madryckim Grupo de Estudios Estratégicos napisał w artykule zatytułowanym „ Muzułmanie w Hiszpanii ogłosili dżihad przeciwko psom” :

Wszystkie psy zostały otrute we wrześniu w robotniczych dzielnicach Cappont i La Bordeta gęsto zaludnionych przez muzułmańskich imigrantów. W ostatnich latach zabito tam wiele psów. Mieszkańcy twierdzą, że to muzułmańscy imigranci zabijają psy, ponieważ według zasad islamu są one zwierzętami „nieczystymi”.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy mieszkańcy, którzy wyprowadzali swoje psy na spacer byli nękani przez muzułmańskich imigrantów, sprzeciwiających się publicznemu pokazywaniu tych zwierząt. Hiszpańscy muzułmanie ogłosili także wiele „anty-psich” kampanii na islamskich stronach i blogach internetowych.

Ponieważ „policji brakuje środków by odpowiednio chronić tę dzielnicę”, pięćdziesięciu mieszkańców zorganizowało sześcioosobowe patrole obywatelskie do eskortowania osób wyprowadzających psy na spacer.

Muzułmanie z Léridy twierdzą, że obecność psów narusza ich wolność religijną i prawo do życia według zasad islamu.

To bardzo interesujący okres w Hiszpanii. Po latach apatii wreszcie pojawiają się zalążki ruchu oporu przeciwko islamowi. W mieście Lerida w Katalonii zakazano noszenia burki w miejscach publicznych. Natomiast w mieście Salt wprowadzono roczne memorandum na budowę nowych meczetów. (rol)

Tłumaczenie: KM
Źródło: http://blogs.cbn.com/hurdontheweb/archive/2011/10/12/who-is-poisoning-dogs-in-spain.aspx

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze