Kryzys imigracyjny wymieni elity? (Wyłowione z sieci)

Papież z imamem
Papież z imamem
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Kryzys wiązany z uchodźcami o mały włos nie doprowadził do zwycięstwa kandydata antyimigranckiej partii w wyborach prezydenckich w Austrii.

Wygląda na to, że to dopiero początek politycznego trzęsienia ziemi w kręgu europejskich elit. Kto następny? Francja? Niemcy?
http://www.rp.pl/

Trzydziestotrzylatek bez wykształcenia i znajomości języka niemieckiego – taki jest „statystyczny” uchodźca przebywający w niemieckich ośrodkach dla azylantów. A jeszcze tak niedawno można było słyszeć o kobietach, dzieciach, inżynierach i lekarzach. No cóż, niektórzy nadal wolą rzetelną debatę zamknąć w ramach „islamofobii” i „mowy nienawiści”.
http://www.rp.pl/

Tak dla przypomnienia słynna „wpadka” dziennikarza TVN, który mówił, że widzi to, czego nie ma. Gratka dla psychologa klinicznego i badacza współczesnych mediów.
http://demotywatory.pl/
Być może zdecydowana reakcja wyborców i ich sprzeciw wobec pomysłów Angeli Merkel sprawiły, że przepisy liberalizujące ruch wizowy między Turcją a Unią Europejską nie wejdą 1 lipca, a dopiero w przyszłym roku. Jak będzie naprawdę – czas pokaże.
http://wiadomosci.dziennik.pl/

Krytyczna wobec polityki kanclerz Niemiec jest także lewica. Leszek Miller na polityce imigracyjnej pani oberkanclerz nie zostawia suchej nitki.
https://www.wprost.pl/

Papież Franciszek lubi pokojowe gesty, piękne słowa i międzyreligijny dialog. Ostatnio na audiencji przyjął imama z uniwersytetu al-Azhar. Dał mu encyklikę „Laudatio si” oraz symbol gołąbka pokoju. Jestem pewny, że muzułmanie ten gest docenią i przestaną prześladować chrześcijan.
http://wiadomosci.dziennik.pl/

Szkoda, że papież nie wsłuchuje się w głosy chrześcijańskich duchownych z Bliskiego Wschodu. Libański ksiądz bez ogródek mówi o muzułmańskim zagrożeniu i tragicznej sytuacji syryjskich czy libańskich chrześcijan. Może jeszcze w Kościele nie wszyscy dali się uwieść „postawie franciszkańskiej”.
http://wpolityce.pl/

Tymczasem Amerykanie dalej polują na muzułmańskich fanatyków. Zabili emira afgańskich talibów. Tutaj rodzi się pytanie, czy w ten sposób osłabią terrorystów czy ich rozjuszą. Cóż, może teraz już wiemy, że demokracji nie da się wręczyć komuś w prezencie.
http://wiadomosci.dziennik.pl/

Belgowie wzięli się poważnie do zwalczania potencjalnych i obecnych terrorystów. Będą… kasować posty na portalach społecznościowych. I tak oto pokonanie Państwa Islamskiego zostało przesądzone. Gratulujemy odwagi!
https://www.wprost.pl/

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze