Dwudziestu muzułmańskich gwałcicieli skazanych w Wielkiej Brytanii

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Sędzia w angielskim mieście  Huddersfield zniósł w piątek zakaz pisania o procesach grup pochodzących z Pakistanu gwałcicieli. W trzech procesach, które zakończyły się w tym roku, na więzienie skazanych zostało w sumie dwudziestu mężczyzn.

Udowodniono im gwałcenie oraz odurzanie narkotykami i alkoholem dziewcząt w wieku pomiędzy 11 a 17 lat. Dziewczynki, mieszkanki miasta, nie były, w odróżnieniu od skazanych, muzułmankami. Ogółem mężczyźni wykorzystywali seksualnie piętnaście dziewczynek, które były gwałcone wielokrotnie – zarzutów było 120.

Przywódca gangu skazany został za dwadzieścia dwa przypadki gwałtów na minimum osiemnaście lat. „Sposób, w jaki traktował pan te dziewczęta, jest nie do zrozumienia – powiedział sędzia. – To nikczemne i obrzydliwe”. Pozostali oskarżeni dostali kary od pięciu do osiemnastu lat więzienia.

To właśnie w czasie relacjonowania jednego z tych procesów, co było przez sąd zakazane, aresztowany został w maju i skazany na więzienie Tommy Robinson.

Proces w Huddersfeld jest kolejnym w Wielkiej Brytanii procesem pochodzących głównie z Pakistanu muzułmańskich mężczyzn, którzy wykorzystują seksualnie miejscowe dziewczynki. W procesie wykazano, że młodzi mężczyźni, prawie wyłącznie Pakistańczycy z tzw. „grooming gangs” zaprzyjaźniają się z nastolatkami pochodzącymi często z rozbitych albo patologicznych rodzin, oferując im alkohol, narkotyki i obiecując miłość. Następnie dziewczynki są wykorzystywane seksualnie nie tylko przez uwodzicieli, ale i innych mężczyzn, a czasem zmuszane do prostytucji.

W poprzednich procesach, w Rotherham, Newcastle, Telford, Oksfordzie i innych miastach (pisaliśmy o nich m.in. tutaj, tutaj i tutaj), skazane zostały dziesiątki gwałcicieli, których ofiarą padło kilka tysięcy dziewczynek. Gwałciciele przez wiele lat działali bezkarnie, ponieważ miejscowe władze i służby społeczne nie próbowały występować przeciwko muzułmanom, bojąc się posądzeń o rasizm.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

GL, na podst. ABC News

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook