Klub Posłusznych Żon chce poligamii w Anglii

Poligamia w Malezji
| 11 komentarzy|
image_pdfimage_print

Wywodzący się z Malezji Klub Posłusznych Żon, który popiera poligamię i zaleca kobietom, by w łóżku były „dziwkami” dla swych mężów, otwiera swój oddział w Londynie.

Klub jest częścią grupy Global Ikhwan, promującej poligamię jako środek sprzyjający harmonii w społeczeństwie. Kobiety mogą „rozwiązać problemy społeczne” obsługując mężczyzn „lepiej niż luksusowe prostytutki”.

Wydany przez Klub Posłusznych Żon podręcznik seksu spotkał się z ostrą krytyką rządu malezyjskiego. W ponad stustronicowej książce założycielka klubu wyjaśnia, jak zachowywać się w łóżku, żeby zadowolić męża. Chodzi między innymi o to, żeby być „uległą i uszczęśliwiać męża w sypialni”.

Działalności klubu sprzeciwia się Sara Khan, szefowa organizacji charytatywnej muzułmanek Inspire: „Poligamia jest niezgodna z prawem brytyjskim; poglądy reprezentowane przez ten klub redukują kobietę do roli rekwizytu w życiu mężczyzny. Poniża to nie tylko kobiety, ale także mężczyzn, nie mówią już o samej instytucji małżeństwa”.(rol)

Oprac AX

http://www.thisislondon.co.uk/standard/article-24013070-obedient-wives-club-urges-women-be-like-prostitutes.do

http://www.guardian.co.uk/world/2011/nov/03/malaysia-obedient-wives-sex-manual

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze