Kanadyjska scena polityczna zinfiltrowana przez islamistów

Premier Kanady wśród kanadyjskich islamistów (2016)
Premier Kanady wśród kanadyjskich islamistów (2016)
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

 

Tahir Gora

W artykule z 2014 roku opublikowanym na Clarion Project zacytowałem członka kanadyjskiej Jamaat-e-Islami, który zapewniał mnie, że „8 do 10 przedstawicieli społeczności muzułmańskiej zasiądzie w 2015 roku w parlamencie z ramienia Liberal Party”.

Powiedział także: „Chcemy mieć reprezentację muzułmanów w parlamencie, aby pilnowali naszych interesów w rządzie”. Poprzez „muzułmanów” miał na myśli członków Jamaat-e-Islami i Bractwa Muzułmańskiego. W kwietniu 2014 roku niewielu ludzi przewidywało więcej niż 10 muzułmanów w naszym rządzie. Jednak moją obawę budził fakt, że mówił to islamista. I w końcu do tego doszło.

Latem 2016 roku ja i moja żona byliśmy nękani i zastraszani przez 3 spośród 10 muzułmanów zasiadających w parlamencie. Miało to związek z naszymi postępowymi poglądami oraz było ostrzeżeniem, abym nie pisał niczego podobnego do tego, co opublikowałem we wspomnianym wyżej tekście z 2014 roku.

Dzisiaj ostrzegam Kanadyjczyków, że także konserwatywne partie w Kanadzie są infiltrowane przez islamistów.

Progressive Party of Ontario została zinfiltrowana za czasów Patricka Browna. Teraz islamiści planują otoczenie nowego lidera partii, Douga Forda. Lider Conservative Party of Canada, Andrew Scheer, już jest otoczony przez islamistów i pakistańskich agentów. Jest sterowany przez osoby mające podobno bliskie związki z ISI (wywiad pakistański – red.). Niektórzy pakistańscy aktywiści, którzy działali w Liberal Party, zostali poinstruowani przez pakistańskich dyplomatów i wywiad, aby przenieśli  aktywność do Conservative Party of Canada.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Pakistański polityk i zwolennik dżihadu, Sheikh Rashid, odwiedził ostatnio dwukrotnie Kanadę, aby spotkać się z dżihadystami i bojownikami Khalistani (separatyści sikhijscy, działający również w Kanadzie – red.). Poprzedni, konserwatywny, rząd, odmówił mu wizy. Premier Justin Trudeau nie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony rządu Indii podczas swej wizyty w tym kraju. Powodem była duża liczba członków ruchu Khalistani w szeregach jego partii.

Jeśli mylę się w swych ocenach, to chciałbym zadać kilka pytań Pakistańczykom w szeregach Liberal Party:

  1. Czy pakistański establishment oraz wywiad popełniają akty terroru na terenach indyjskiego Kaszmiru i Afganistanu?
  2. Czy pakistański establishment oraz wywiad zabijają i porywają Pasztunów czy Beludżów?
  3. Czy Pakistan powinien znieść karanie bluźnierstwa oraz prawo szariatu?
  4. Czy pakistański rząd stoi za prześladowaniami chrześcijan, hindusów, skihów i innych mniejszości?
  5. Czy na terenie Pakistanu znajdują się kryjówki grup i organizacji terrorystycznych lub pojedynczych terrorystów?

Jeśli odpowiedzą na te pytania twierdząco, wtedy mógłbym ich widzieć na kanadyjskiej scenie politycznej. W przeciwnym razie przestrzegam naiwnych kanadyjskich polityków przed wpadnięciem w pułapkę.

Znam dwóch światowych przywódców, którzy nie ulegli islamistom i zachowali godność: to prezydent USA Donald Trump oraz Premier Indii Narendra Modi. Kanadyjscy politycy, strzeżcie się. Jeśli przyjmiecie islamistów z otwartymi ramionami, to wkrótce wyborcy usuną was z urzędów.

Severus Snape na podstawie https://clarionproject.org

—————————————

Tahir Aslam Gora jest pochodzącym z Pakistanu kanadyjskim pisarzem, tłumaczem, poetą i wydawcą.

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook