Kaddafi grozi: Wyślę do Europy setki męczenników

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Libijski dyktator Muammar Kaddafi po raz drugi w ciągu kilku dni zagroził atakami w Europie. Jak powiedział w przemówieniu wyemitowanym przez libijską telewizję, „wyśle do Europy setki Libijczyków”, którzy przeprowadzą ataki w odwecie za to, że NATO prowadzi kampanię wojskową przeciwko niemu.

– Setki Libijczyków staną się w Europie męczennikami. Powiedziałem wam, że jest to oko za oko i ząb za ząb – powiedział Kaddafi. I dodał: – Ale damy im jeszcze szansę, by wrócili do zmysłów.
„Zanim spotka was katastrofa”

Dokładnie tydzień temu, w piątek 1 lipca, Muammar Kaddafi po raz pierwszy zagroził Europie. Przemawiając przez telefon do tysięcy swoich zwolenników zebranych w Trypolisie powiedział: – Radzimy wam wycofać się, zanim spotka was katastrofa. Radzę wam uziemić wasze samoloty i rozmawiać z narodem libijskim.

W czwartek libijscy imamowie wezwali wiernych muzułmanów, by w piątek prosili Allacha o ochronę Libii przed nalotami NATO i atakami antyreżimowych powstańców.

 

Więcej na: tvn24.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze