Islamskie naciski na Google

protest
| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

 Pod siedzibą Google w centrum Londynu zebrało się ponad 3500 muzułmanów protestujących przeciwko filmowi „Niewinność muzułmanów”.

Wczoraj na trzy godziny została zamknięta jedna z głównych ulic Londynu, Buckingham Palace Road, z powodu demonstracji, na którą licznie przybyli muzułmanie z Anglii, a nawet ze Szkocji.
Demonstranci wzywali Google do ściągnięcia antymuzułmańskiego filmu „Niewinność muzułmanów” z YouTube, które należy do Google.

Według Google video „nie narusza zasad regulaminu i dlatego pozostanie na YouTube”. YouTube już zablokował dostęp do filmu w takich krajach jak Libia, Egipt, Arabia Saudyjska, Indonezja i Indie.

Jeden z organizatorów protestów, Masoud Alam, powiedział: „Nasze następne protesty będą miały miejsce pod siedzibami YouTube i Google na całym świecie. Chcemy zakazu tego filmu. Dopóty nie zostanie ściągnięty dopóki będziemy protestować”.

Wczorajsza demonstracja była trzecią z rzędu w tym miesiącu.

Oprac. Jagoda Gwizd, na podst. http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/9607780/Muslims-protest-outside-Google-London-HQ.html#

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze