Islamski zamachowiec nie reprezentował islamu (wyłowione z Sieci)

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Jeden z oficerów amerykańskiej policji powiedział o sprawcy masakry w gejowskim klubie w Orlando, że „nie reprezentował religii islamskiej”.

FBI trudno jest spojrzeć prawdzie w oczy. Natomiast sam muzułmanin uważał inaczej, biorąc słowa Mahometa dosłownie. „Zabijajcie tego, który to robi oraz także, któremu to robią” – to cytat z hadisów, opowieści z życia Proroka, które dla muzułmanów są równie ważnym źródłem wiary, co Koran.
http://fakty.interia.pl/

Władze tureckie po raz kolejny dały wyraz swojemu przywiązaniu do europejskich i humanistycznych tradycji. Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka poinformowało o ośmiu ofiarach tureckiej policji wśród uchodźców z Syrii. Wśród zabitych są cztery kobiety i troje dzieci.
https://www.wprost.pl/

Jest gorzej niż w czasie drugiej wojny światowej. UNHCR podała statystyki, z których wynika, że obecnie więcej osób zostało zmuszonych do opuszczenia własnego kraju, niż w latach 1939-45. Wygląda na to, że fala imigrantów i azylantów w najbliższym czasie się nie zmniejszy.
https://www.wprost.pl/

25 osób zostało zabitych w stolicy Afganistanu, w tym 14 Nepalczyków. Do ataku przyznają się zarówno zwolennicy Państwa Islamskiego, jak i Al-Kaidy. Terrorysta działał tak, by zabić, jak to ujął rzecznik Talibów, żeby zginęli „zagraniczni najeźdźcy”.
http://www.rmf24.pl/

Po ostatniej decyzji polskiego rządu o większym zaangażowaniu w zwalczanie Państwa Islamskiego w mediach społecznościowych kontrolowanych przez islamskich fanatyków pojawiły się groźby pod adresem Polski. „Będziecie się czołgać i wyć z bólu” – takie pogróżki można znaleźć w Internecie. To, że Polska jako część wolnego świata jest narażona na zamachy terrorystyczne, nie jest jednak niczym nowym.
http://wiadomosci.wp.pl/

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook