Islamska indoktrynacja w brytyjskich szkołach

image001
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Uczennicom Park View Academy na przedmieściach Birmingham tłumaczono, że kobiety, które odmawiają swoim mężom seksu będą ukarane i trafią do piekła.
image001
Fakt ten ujawniono podczas posiedzenia komisji dyscyplinarnej, która bada sprawę spisku o nazwie „Koń Trojański” zawiązanego przez muzułmanów i mającego na celu przejęcie szkół w Birmingham.

To nie jedyne bulwersujące zdarzenia, jakie odnotowano w tej placówce. O tym, co się tam działo, poinformował były pracownik. Chłopców uczęszczających do Park View celowo nie uczono jak zakładać prezerwatywy, a edukacja seksualna wiązała się ściśle tylko z pojęciem małżeństwa.

W szkole istniał „Morality Squad” złożony ze starszych uczniów, którzy szpiegowali młodszych kolegów i donosili na dziewczęta, które podejrzewano o to, że są w związkach. Za pomocą systemu nagłaśniającego wyczytywano proislamskie przesłania, rozdawano również ulotki informujące o religii muzułmanów.

Uczennicom w szkole nie wolno było grać w tenisa z chłopcami, nie mogły one również wziąć udziału w turnieju siatkówki, bo byli na nim obecni mężczyźni. Udowodniono również, że w szkole była segregacja uczniów według płci – donosi „Daily Mail”.

Podczas posiedzenia National College for Teaching and Leadership w Coventry dwóch nauczycieli – Akheel Ahmed i Inamulhaq Anwar zostało oskarżonych o usiłowanie włączenia ekstremistycznego, islamskiego nauczania do programu szkolnego. Zarzuca się im też zachowanie niezgodne z profesją nauczyciela oraz okrycie zawodu złą sławą. Dodatkowo Anwar zarządzał także Nansen Primary School w Birmingham. W związku z tym przedstawiono mu kolejny zarzut związany z próbą ingerencji w tamtejszy program nauczania.

Mężczyźni przyznali, że podczas spotkania, które odbyło się w marcu 2014 roku zgodzili się na przeprowadzenie religijnej indoktrynacji uczniów. Obaj należeli do grupy „Park View Brotherhood”.

Przedruk za: http://bham.pl/

Tytuł – red. Euroislam.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze