Islamistyczne życie majora Hasana

okladka-pisama-time-nidal-malik-hasan
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Teraz, gdy Pentagon i Senat rozpoczęły akcję, którą jeden z analityków nazwał walką ze śledztwem w sprawie Fort Hood, czy znajdą dość odwagi, by poznać bolesną prawdę?
okladka-pisama-time-nidal-malik-hasan
Pomimo zachęcających komentarzy o brutalnych Islamistach ze strony senatora Josepha Liebermana (demokraty z Connecticut), przewodniczącego Komitetu Bezpieczeństwa Krajowego, są powody, by obawiać się rozmydlenia kwestii masakry z 5 listopada. Tak jest po prostu łatwiej niż stawić czoło wrogiej ideologii, właściwej niemal zupełnie muzułmanom.

I rzeczywiście, pierwsze reakcje ze strony armii, prokuratury, polityków i dziennikarzy były zgodne w kwestii, że działania majora Nidala Hasana nie miały nic wspólnego z islamem. Barack Obama oświadczył, że nie możemy odgadnąć co pcha człowieka do takich zachowań, a Evan Thomas z Newsweeka określił przyadek Hasana jako wariata.

Jednak pojawia się coraz więcej dowodów, na to, że Hasan jest islamistą, wierzy w dżihad i nienawidzi kafirów (niewiernych).

Więcej na: danielpipes.org

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze