Islamista nawołuje do mordowania polityków

pro nrw logo
| 5 komentarzy|
image_pdfimage_print

Dziennik „Tageszeitung” donosi o islamiście z Bonn, który nawołuje w Internecie do zamordowania aktywistów z partii Pro NRW.

Ugrupowanie w swojej kampanii w Westfalii Nadrenii posłużyło się obrazkami obrażającymi islam, jak pisze gazeta. W religii tej podobizny proroka Mahometa są uważane za bluźniercze i zgodnie z prawem szariatu grozi za nie kara śmierci.W nagraniu islamista, należący do organizacji Islamski Ruch Uzbekistanu, apeluje o zdobywanie szczegółowych informacji dotyczących członków Pro NRW, w szczególności adresu zamieszkania i codziennego rozkładu zajęć. Informacje te mają pomóc w organizacji ataku.

Partia Pro NRW od lat organizuje protesty przeciw budowie meczetów. W czasie jednej z takich akcji użyto tych samych duńskich rysunków z 2005 roku, które zapoczątkowały falę islamskich ataków w Europie. Minister spraw wewętrzych nie bagatelizuje problemu, pamiętając o niedawnych zamieszkach między islamistami a Pro NRW. W wyniku starć kilku policjantów zostało wtedy rannych.

Tłum. GB

Źródło: http://www.expatica.com/de/news/german-news/islamist-calls-for-murder-of-german-far-right-party-media_228571.html

 

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze