Islamista bezkarnie nęka brytyjskiego policjanta

1
| 15 komentarzy|
image_pdfimage_print

Kaznodzieja nienawiści Anjem Choudary nęka policjanta, ponieważ ma on opaskę organizacji Help for Heroes pomagającej rannym brytyjskim żołnierzom.

1

Muzułmański ekstremista docina młodemu policjantowi oskarżając go o „demonstrację polityczną”. Na zarejestrowanym na Green Street we wschodnim Londynie filmie słychać jak Choudary mówi: „Miliony ludzi wyszło na ulicę żeby potępić żołnierzy, którzy mordują w Iraku i Afganistanie, a ty popierasz tych żołnierzy? Jako funkcjonariusz policji nie możesz prowadzić akcji politycznej. Nie wolno ci wspierać rządu brytyjskiego w jego polityce zagranicznej, a ty nosisz opaskę na znak poparcia dla żołnierzy tego kraju”.
Oficer odpowiada: „Nie widzę związku”.

Ale Choudhary nie poddaje się: „Ach tak, masz jakieś zdanie na ten temat? Dlaczego to nosisz? Dlaczego wspierasz i promujesz ich? To jest ważne, tak?”. Potem Choudary mówi do kamery: „Najwyraźniej nie ma żadnego zdania. To mnie nie dziwi. Widać nie potrzeba wielkiej inteligencji żeby zostać policjantem”.

Help for Heroes (Pomoc dla bohaterów) to wojskowa organizacja dobroczynna pomagająca żołnierzom, którzy odnieśli rany w konfliktach zbrojnych z udziałem Wielkiej Brytanii. Policji wolno nosić opaski na znak poparcia dla tej organizacji, a także innych związanych z policją i wojskiem, jednak po tym incydencie policjant zdjął opaskę z ręki.

O Choudarym było głośno już w zeszłym miesiącu, kiedy to stwierdził publicznie, że amerykańska blogerka Pamela Geller, która zorganizowała konkurs „Narysuj Mahometa”, powinna zostać skazana na śmierć.

Rol na podst. www.express.co.uk

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook