Islamiści, organizatorzy Flotylli w Parlamencie Europejskim

Islamiści na statkach z pomocą dla Hamasu
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

IHH skrajna islamistyczna organizacja zorganizowała konferencję w Parlamencie Europejskim (PE). Richard Hewitt, brytyjski członek PE, który zorganizował konferencję prasową w siedzibie Parlamentu w Strasburgu, powiedział, że Unia Europejska ma obowiązek zapewnić poszanowanie praw humanitarnych i dostęp do Strefy Gazy dla następnej flotylli.

Islamiści na statkach z pomocą dla Hamasu

IHH zapowiedziała wysłanie sześciu statków i namawia inne organizacje do przyłączenia się do wyprawy, która ma odbyć się w drugiej połowie lipca. Grupa zaprosiła międzynarodowe media, by sprawdziły wszystkie towary na pokładzie nim konwój wyruszy w drogę.

IHH to turecka islamska organizacja charytatywna, podejrzana w przeszłości o związki z terrorystami. W latach dziewięćdziesiątych władze Turcji przeprowadziły kilka nalotów na biura i mieszkania prywatne członków organizacji, gdzie znalazły duże ilości broni zakupione w celu prowadzenia dżihadu w Bośni, Czeczenii. Członkowie organizacji twierdzą, że naloty miały polityczny podtekst, a żadnej broni nie znaleziono

AX na podst. memri.org

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook