Islamiści, organizatorzy Flotylli w Parlamencie Europejskim

Islamiści na statkach z pomocą dla Hamasu
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

IHH skrajna islamistyczna organizacja zorganizowała konferencję w Parlamencie Europejskim (PE). Richard Hewitt, brytyjski członek PE, który zorganizował konferencję prasową w siedzibie Parlamentu w Strasburgu, powiedział, że Unia Europejska ma obowiązek zapewnić poszanowanie praw humanitarnych i dostęp do Strefy Gazy dla następnej flotylli.

Islamiści na statkach z pomocą dla Hamasu

IHH zapowiedziała wysłanie sześciu statków i namawia inne organizacje do przyłączenia się do wyprawy, która ma odbyć się w drugiej połowie lipca. Grupa zaprosiła międzynarodowe media, by sprawdziły wszystkie towary na pokładzie nim konwój wyruszy w drogę.

IHH to turecka islamska organizacja charytatywna, podejrzana w przeszłości o związki z terrorystami. W latach dziewięćdziesiątych władze Turcji przeprowadziły kilka nalotów na biura i mieszkania prywatne członków organizacji, gdzie znalazły duże ilości broni zakupione w celu prowadzenia dżihadu w Bośni, Czeczenii. Członkowie organizacji twierdzą, że naloty miały polityczny podtekst, a żadnej broni nie znaleziono

AX na podst. memri.org

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze