Islamiści grożą wydawcy szkolnej gazetki

image001
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

image001Nauczyciele, rodzice oraz aktywiści ruchów wolnościowych usiłują skłonić policję do działania z powodu pogróżek wobec ucznia, który poświęcił numer szkolnej gazetki atakowi na „Charlie Hebdo”.

Jak poinformowali Reporterzy bez Granic, 17-letni uczeń, redaktor naczelny szkolnej gazetki znajdującego się na przedmieściach Paryża liceum Marcelin Berthelot, otrzymał siedem pogróżek w formie listów z dołączonymi do nich kulami i swastykami, które zostały wysłane pocztą oraz podrzucone do jego szkolnej szafki.

Wydanie specjalne gazetki zawierało wypracowania i wiersze na temat ataku na „Charlie Hebdo” 7 stycznia br. Jedną z dwunastu ofiar ataku był ojciec ucznia.

Nauczyciele szkoły zagrozili, że zaprzestaną pracy, żeby wyrazić w ten sposób zaniepokojenie brakiem skutecznych działań policji, która, ich zdaniem, nie robi wystarczająco dużo, by powstrzymać pogróżki i chronić szkołę.

aQ na podst. https://en-maktoob.news.yahoo.com/

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze