Islam zagraża tej miłości

Afshan Azad
| 7 komentarzy|
image_pdfimage_print

Krewni brytyjskiej aktorki – muzułmanki, która rolą w “Harrym Potterze” zdobyła międzynarodową sławę – zagrozili jej śmiercią. Wszystko przez to, że wybrankiem serca 22-letniej Afshan Azad został Hindus, niewierzący w Allaha. Swój finał sprawa znalazła w sądzie.

Dramat dziewczyny zaczął się jeszcze w maju w jej rodzinnym domu w Manchesterze. Wtedy właśnie została przyłapana na rozmowie telefonicznej ze swoim chłopakiem. Kiedy kategorycznie odmówiła zerwania z nim, jej ojciec i brat rozpętali prawdziwe piekło. Zagrozili, że wyślą ją do Bangladeszu, gdzie sięgają korzenie rodziny, i zmuszą do zaaranżowanego małżeństwa. Wyzwali ją od prostytutek i chcieli ją bić, ale aktorce udało się uciec z domu przez okno swojej sypialni.

Afshan Azad
Afshan Azad

28-letni Ashraf Azad przyznał się przed brytyjskim sądem do napaści na siostrę. Ostateczny wyrok w jego sprawie zapadnie w styczniu. Na razie nie wolno mu kontaktować się z Afshan ani podróżować do Londynu, gdzie ona przebywa.

Więcej na: rp.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze