Iran przeciw kobietom i psom

| 7 komentarzy|
image_pdfimage_print

Władze Iranu zapowiedziały podjęcie „radykalnych działań” przeciw nieprzyzwoicie ubranym kobietom i psom, które wszystkie bez wyjątku uważane są za nieczyste.

 

Dostanie się też producentom ubrań, którzy pomagają kobietom stroić się nieprzyzwoicie. Nie wiadomo jeszcze, jak zostaną ukarani, nie ma jednak wątpliwości, że zostaną wprowadzone wobec nich sankcje.

Od soboty irańska policja będzie ścigać „uliczne modelki” czyli te z pań, które nie ukryły dostatecznie włosów pod szalem czy chustą lub te, które noszą się niestosownie – ubrane w rzeczy obcisłe i przylegające. Nie do przyjęcia są nawet płaszcze sięgające przed kolano.

Każda Iranka przyłapana w tak gorszącym stroju zostanie natychmiast aresztowana. Recydywistki muszą płacić mandat, by uniknąć chłosty. Policja przewiduje nie tylko specjalne patrole na ulicach, ale i kontrolę samochodów na wypadek, gdyby któraś z Iranek usiłowała ukryć modowe zepsucie w swym własnym aucie. Pilnować moralności pomogą policji oddziały kobiet przyzwoitych odzianych w czarne burki.

 

więcej na wyborcza.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze